58376
Játékmagyarítások fóruma

Magyarítás és magyarosítás különbsége
(https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarosítás)

Ebben a topikban NEM az M.I./Gépi segítéses fordításokkal foglalkozunk.
Ne reklámozd, ne szúrd be hírként, ne emlegesd, ne is kelts feszültséget ezzel a témával!
Köszönjük.

Magyaritasok.hu | HunosítókTeam | Lostprophet | PS Hack Fórum | Unreal Engine 4 Tutorial (Kena) by .:i2k:.
  • Baker2
    #49621
    Nagyon is szilárd, betonkemény, köszi Mextrém.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 19:10:49
  • IMYke2.0.0.0
    #49622
    Ha továbbra is folytatod mások sértegetését, és a topik rombolását, akkor hamarosan ennek a baker2 accountnak is búcsút kell intened.
  • Baker2
    #49623
    Ez ecsém', nem az évszázad, hanem az évezred híre.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 19:12:33
  • Baker2
    #49624
    Copy that, i2k. Amúgy mivel rombolom? Örülj, hogy életben tartom.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 19:14:25
  • ricsa008
    #49625
    Én már a koldulásnál úgy vágtam volna ki mint a szar... de hát erről sajnos nem én döntök...
  • Baker2
    #49626
    Mint ahogy már vagy 2-3 alkalommal említettem korábban a hozzád hasonló beállítottságú "trollpajtidnak", nem szorulok koldulásra. Főállásban melózom, tavaly júniusban történt 3 éves külföldi munkavállalásom óta. Ezek ellenére én is 88-szor átgondolom, mire baszok el közel 100 ezer forintot, feltéve, hogy megtérül-e.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 20:36:34
  • FEARka
    #49627
    Úgy nézem már van program az Ori DE verziójához. ZENhax
  • Baker2
    #49628
    Mármint 'tavaly júniusban történt hazatértemet követően'. Mielőtt jönnének a 4 diplomával rendelkező írástudók/szakértők.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 21:07:10
  • TBTPumpa
    #49629
    Egy ideje végeztem már vele, de azért köszi. Talán napokon belül elérhető is lesz a portálról.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.05.26. 21:18:53
  • bugyibucii
    #49630
    Nem érdemes foglalkozni velük mert otthon recskáznak a 4 fal között azt sem tudják mi az az élet. LOL
    De ha nekik elég ez akkor ennyi :)
  • kultúrmocsok
    #49631
    a két elit fordító cimbora, bugyibuci és béker :D
    egyforma nyomik vagytok mindketten
  • Baker2
    #49632
    Ha továbbra is folytatod mások sértegetését, és a topik rombolását, akkor hamarosan ennek az accountnak búcsút kell intened.
  • IMYke2.0.0.0
    #49633
    Észrevehetnéd már, hogy nincs rád szükség itt, a topikban, és amúgy sem.
  • DonPedro22
    #49634
    Baszki akárhányszor benézek ebbe a topikba nem azt olvasom amit szerintem is kellene, hogy pl nem sokára kész leszek xy fordítással vagy kellene segítség ebben és ebben amire valaki reagál és segít, nem. Állandóan a baszakodás és baszogatás megy...
  • Sunsetjoy
    #49635
    +1
    Ahogy a netes szlengbe mondják manapság: ikr?
    Én pl. a magasról leszarás művészetét végzem a negatív elemekkel szemben, mert ha elkezdeném mindet én IS ekézni, nem lenne semmi se jobb, csak rosszabb.

    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2016.05.27. 13:43:44
  • kultúrmocsok
    #49636
    "baszakodás és baszogatás megy" meg a sírás az állandó "baszakodás és baszogatás" miatt...
    nem kevésbé unalmas az sem
  • Anonymusxx
    #49637
    Hagyd már abba, senkit sem érdekel hogy ráizgultál Bakerre...
    "nem kevésbé unalmas az sem "

    Ha unnod akkor miért szoktál sértegetni másokat?
  • kultúrmocsok
    #49638
    te vagy béker új csatlósa?
    mort hol van? nyugdíjba ment?
  • MoRT2195
    #49639
    Én már elmondtam a véleményem erről itt a fórumban korábban, nem mondom el még egyszer. Röviden: szerintem is nevetséges amit itt Baker leművel már. Viszont te is abba hagyhatnád, hagyjátok rá azt kész, attól, hogy most itt ugatsz mindenkivel, nem lesz jobb senkinek.
  • arty
    #49640
    nincs gond, én se bánok vele kesztyűs kézzel :D
  • kultúrmocsok
    #49641
    ugatni max te szoktál...
    mert béker hűséges kutyája vagy
  • Anonymusxx
    #49642
    Miből gondolod hogy én lennék Baker csatlósa? Neked elég nagy problémád van a szövegértelmezéssel, szerintem próbáld újra...
  • MoRT2195
    #49643
    Hagyd rá. Szegénykém szellemileg visszamaradott, sajnos nem tehet róla.
  • Xkoti
    #49644
    Sziasztok srácok meg szeretném kérdezni hogy a Darksiders 2 magyarítás hogyan halad :D ?
  • IMYke2.0.0.0
    #49645
    Normál: áll.
    Definitive Edition: kérdezd Elveszett Prófétát.
  • Prince23
    #49646
    Ha már itt tartunk, fordítható lesz a Dead Island Definite Edition is? Egyáltalán meg vannak még a fordítók, akik az eredetit fordították le?
  • Xkoti
    #49647
    Köszöntem a választ :) !
  • Meghaltam
    #49648
    Amúgy mi szükséged neked erre az egészre? Kétlem, hogy ez egy annyira megtérülő vállalkozás lenne.
  • Prince23
    #49649
    És továbbra is a közutálat tárgya leszel? lásd az Infinite Warfare trailerjének a likejait :D Lesznek akik kedvelni fognak, de a többség.... :D

    Szerintem zárasd be az oldaladat, és egy két év után térj vissza új címmel, tiszta lappal, új névvel, új nicknammel :)
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.05.27. 23:11:06
  • dunee
    #49650
    Talán pont ebben a topikban olvastam lentebb, hogy szerveződik egy játékfordítói találkozó? Lehet tudni, hogy nagyjából mikor, és hogy eddig hányan jelentkeztek?
  • bugyibucii
    #49651
    Jó lenne tudni és ellátogatni vagy 3 pici kopasz barátommal egy kicsit rendbe rakni ott a társaságot, borsodból nincs messze :)
    Remélem te is ott leszel kultúrmocsok, az ilyen kutyákat szoktam kukoricára térdepeltetni mint te. lol
    Utoljára szerkesztette: bugyibucii, 2016.05.28. 06:24:38
  • Baker2
    #49652
    Kit érdekel, hogy közutálat tárgya leszek? Lelkiekben elég szegény lehet az, aki emiatt közutálat tárgyává tesz engem. Nem pedig mondjuk azokat, akik az országot irányítják és akiknek már rég nem kellene ott lenniük, de mégis ott vannak. Egyébként meg ne felejtsd el, hogy Call of Duty-ról beszélsz, azt pedig mindig is el lehet majd adni. Ehhez a kommentedhez még annyit: tehát most, hogy megvan a progi a Black Ops 2-höz és Black Ops 3-hoz, felejtsem el, hogy kifizettem érte a 95 ezer pénzt, ne adjam ki az Advanced Warfare magyarítását sem, valamint ne húzzam újra a Baker Online-t, mert Te ezt mondod. Gyorsan végig gondoltam és tényleg logikus lépés lenne. Várok még 2 évet 2 olyan játék magyarításával, amelyet kb. 1,5 hónap alatt le lehetne fordítani és ráérek akkor kiadni a Call of Duty Advanced Warfare kész magyarítását is. Most az általad írt javaslat miatt dilemma közé kerültem, biztosan átgondolom még.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.28. 10:08:46
  • MarkBlade
    #49653
    Nem értem az egészet. Ha valaki pénzért adja munkáját adja. Ő dolga. Reméljük minőségi hibamentes lesz. Ha valaki megveszi mert úgy szeretné játszani az is az ő dolga. Ha valaki ingyen adja az becsülendő de szerintem nem lehet elvárás senkitől hogy így tegyen. Az itteni csetelés viszont tényleg kezd gáz írányba elmenni. Ne sértegessétek már egymást.
  • DantesHUN
    #49654
    Semmi közöm a dologhoz, de mindig is szerettem a neten keménykedőket. Ne borsodba menj, ide hozzám, Heves megyébe. Hozhatod a kopasz barátaidat, hármat, ötöt, tizet, amennyit akarsz. Aztán hajrá.
    Egyszer látnám ,hogy egy neten keménykedő alak, be is váltja a fenyegetését. Hozzám jöhetsz, és próbáljatok meg agyonverni. (mondjuk nyilván utána kihívnám a hatóságot, téged elvinnének...de hajrá. ) Nincs szánalmasabb a neten erős embereknél.
  • MoRT2195
    #49655
    Ja, engem még régen CoD2-ben és CoD4-ben fenyegettek meg sokat. Mondták, hogy "mondd csak meg a címed, elmegyek és szétverlek" és hasonlók. Mindig megmondtam a pontos címem, és mondtam nekik, hogy várom őket sok szeretettel. De senki nem jött. Mily meglepő.
  • Twist3r
    #49656
    Szia TBTPumpa!
    Lehet már tudni, hogy mikor kerül ki az általad készített Ori and the blind forest definitive edition magyarítása a portálra? Nagyon várom már!
  • FartingSquirrel
    #49657
    Július 2. Hamarosan ki lesz hirdetve; majd figyeld a Magyarítások Portált.
  • dunee
    #49658
    Szuper, köszi!
  • kultúrmocsok
    #49659
    ... kemény vagy mint a kád széle... üzenem a 3 kopasz haverodnak, hogy jobban válogassák meg a haverjaikat, mert veled mellélőttek
  • Prince23
    #49660
    .. kemény vagy mint a kád széle.

    Volt szerencséd beverni a fejed siklás közben? :)