7
  • Tetsuo
    #1
    A retró szót hosszú ó-val kell írni, nem? Persze, mindenki hibázhat, nem erről van szó, hanem arról, hogy címben van a baki.
  • Kelta
    #2
    Kinek mi a jó film, nekem ez rém gagyi és béna volt, de fanoknak biztos bejött
  • RicSee87
    #3
    Annyira nem jött be, hogy mindenhova mész oda kommentelni... :D Szerintem te titkon rajongod ezt a mozit! ;)
  • kalapos01
    #4
    Ezt úgy nevezik, hogy butthurt. Konkrétan annyira besértődött azon, hogy egy random film nem tetszett neki, hogy azóta így reklámozza magát. " A többség nem sír tele mindent ilyesmivel, de nyilván vannak, akik a feltűnésért élnek.
  • lammaer
    #5
    Annyira retro volt hogy a moziban diktáltam az asszonynak hogy mikor mi fog következni.

    - repülőgépet szerelő pilóta PIPA
    - lázadó, minden szabályt megszegő főhős de ő a legjobb PIPA
    - mindig igaza van PIPA
    - a csapat az elején széthúz de egy sporteseményx pikk-pakk összekovácsolja őket PIPA
    - a kiképzés során valaki meghal (emócionális mélypont) majdnem PIPA (iceman halt meg, de nem a kiképzésben)
    - kanyonban kell repülni PIPA (komolyan, más pilóa challenge nincs?)
    - utolsó pillanatban megmentés PIPA

    Az asszonynak bejött, de csak azért mert megint 20 évesnek érezte magát, nekem a végén már nagyon kellett pisálnom szóval bőszen vártam hogy meglegyen a filmben minden komponens és a végére érjünk :)
  • Venator
    #6
    Aki ezt a filmet gyerekként egész addig nézte, újra és újra, amíg már szétrohadt a VHS szalag, annak ez nagy élmény volt.

    Aviation fanoknak szintén kötelező.

    Ja és nincs felesleges píszí, nincs hálivúdi kötelező melegcsók.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze felmerül a kérdés, hogy ha a repteret szét tudják lőni a rakétákkal, akkor az elhárító rendszert miért nem? Felesleges lett volna az egész kiképzősdi. Ez fájt nagyon, ettől függetlenül nagyon jó volt.

    Utoljára szerkesztette: Venator, 2022.06.28. 15:52:13
  • Venator
    #7
    Nem működik a Spoiler Alert. Mindegy.