12
  • Kissssss0 #1
    hexen, singularity, solider of fortune, amik engem érdekelnek.

    "gun" is megér egy remaket.
  • asgh
    #2
    Amire garantáltan nem számíthatunk: olyan önálló, kreatív alkotásokra amelyeknek anno a Blizzard a világhírét köszönhette.
    Utoljára szerkesztette: asgh, 2022.01.24. 10:56:00
  • zola2000
    #3
    Olyanra már egyik nagy kiadótól sem nagyon lehet számítani, sőt manapság egyik dől be a másik után, pl a Bethesdától a fallout 4 óta semmi komolyabb nem jött, a cd project red a cyberbug2077el rontotta el a hírnevét, a rockstarnál volt hír hogy a gta6 van "development hellben" de minek is sietnének amikor valamiért az 5 is máig jól fogy.
  • RAZOR27
    #4
    Swat4 coopba valami eszméletlen fun volt! Jöhetne egy új.
  • TSImike
    #5
    Singularity nagy kedvencem... Örülnék egy folytatásnak
  • janos666 #6
    Ezek közül kb. semmi sem érdekel. :(
    De egy új WoW talán érdekelne, mert kb. 10 éve mondtam azt egyszer valakinek, mikor láttam, hogy játszik vele, hogy "most már túl késeinek érezném elkezdeni, de majd talán a következő részbe beszállok". :D

    A Raven-ről pedig azt hittem, hogy már rég megszűnt. Legutóbb akkor hallottam róluk, mikor kiszivárogtatták a Quake [valahány] motor forráskódját, pontosabban, ha jól rémlik, a Jedi Knight: Jedi Academy játékét, amit őt csináltak (és azt hiszem az Quake 2 vagy 3 alapú volt). De az a játék sem volt olyan jó, mint az előzménye (Jedi Outcast)
    Utoljára szerkesztette: janos666, 2022.01.24. 20:07:41
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Soldier...

    //Singularity es True Crime folytatas/remake johetne.
  • zola2000
    #8
    Most elkezdtem a Caesart, és eddig tetszik.

    A 3Dre átállás tényleg elszúrta a stratégiai játékokat, jobb lett volna ha 3D erőltetése helyett HD 2D felé mennek el 2000 körül az RTSek.
  • Zombee
    #9
    A cikkben egyik se Blizzard játék szerintem, ezek régi Activision címek.
  • wraithLord
    #10
    Ezek miért eltitkoltak? Egytől egyig mindegyik full közismert, aki nem játszott velük, az is hallott róla.

    @Zombee: A Lost Vikings egy az egyben Blizzard, még a kiadásához sincs köze az Activisionnek. De írják is a cikkben. Legalábbis azt, hogy Blizzard. Mondjuk ez sem teljesen igaz, mert akkor még Silicon & Synapse volt a neve.
  • Szefmester
    #11
    Blackthorne, Rock and Roll Racing, Lost Wikings, Caesar, Interstate, Prototype, SoF (szigorúan az elsőhöz hasonló) játékokhoz jöhetne modern folytatás, vagy modernizált retró fílingű játék.
  • Sir Cryalot
    #12
    Ezek maximum MTX-t fognak fejleszteni