10
  • wraithLord
    #1
    Ok, azt már tudjuk, hogy december 8, de melyik év? Szerintem elírták, nem 2022, hanem 2202.

    (Persze csinálják csak ameddig jónak látják, csak a GSC-nél nem erről szokott szólni a dolog... :D)
    Utoljára szerkesztette: wraithLord, 2022.01.14. 09:52:10
  • Csucse
    #2
    Hány bőrt lehet vajon még a csernobili diliről lenyúzni..?
  • CrazyAchmed
    #3
    Szerintem még lehet bőven, én legalábbis nem unom még.
  • wraithLord
    #4
    Amennyit a poszt-apokaliptikus akció/dráma/thriller/horror témáról, mint műfajról le lehet húzni. Tehát akármennyit. (Tudom, a Stalkerben csak a Zóna van rottyra rakva, nem az egész bolygó.) Stalker témában és kelet-európai atmoszférában pedig nekem még jobban bejön.
  • zriboliv
    #5
    Hát annyit biztosan mint amennyit eddig a nácikról is lehúztak.
  • Csucse
    #6
    Pindurkát összetettebb téma szerintem a náci téma, minta Csernobil téma...
  • Csucse
    #7
    Aha, hát biztosan izgalmas "stílus", ha nem kellett átélned...
  • wraithLord
    #8
    Miért irkálsz trollkommenteket egy olyan számítógépről, amihez az alapanyagokat harmadikvilágbeli kisgyerekek éhbérért a 10 ujjukkal kapartak ki, és kvázi rabszolgaként tartott emberek vicc fizetésérért szereltek össze a nyugati piacra?
    Hipokriták vagyunk mindannyian, csak valaki nem képes önkritikára, és ujj-jal mutogat a másikra, hogy ő a szemétláda, mert szétszadizott kínzott állatot eszik és mérgezi a bolygót.

    Elmész te a fenébe a vélt vagy valós sértődöttségeddel. Ez egy szerencsétlen játék, ha nem tűnt volna fel, és annyi köze van a csernobili atomkatasztrófához, hogy annak a romjain játszódik. Ilyen erővel lehetne akármilyen kitalált sztori is ugyanilyen szettingben, és van is, csak azt nem Stalkernek hívják. Képmutató idióta.
  • Csucse
    #9
    Fordulj pszichiáterhez sürgősen tesó...XD
  • wraithLord
    #10
    Nem tudom, hogy most örüljek-e neki, hogy tényleg csak egy hagyományos troll vagy, vagy ne. Bár manapság az inkább már pozitívum. Ikszdé.