13
  • Lapajka
    #1
    Aha tényleg tök régi... az Nvidia téboly világában biztos az... normális emberek világában még mindig hozzáférhetetlen... az első években, mert megfizethetetlen volt... ma meg már nem kapható... gratulálok...
  • robicarlos6
    #2
    Anno nem volt gond az árával most viszont lesz :)
    Ezt a VGA erőt a gebasz előtti időszakban megkaptuk 70k vagy az alatt. Nos ez 200 felett lesz

    Szóval valakinek biztos jó lesz. De hogy kiknek azt én nem tudom elképzelni
  • Ellaberin
    #4
    Pont ma esett be a postaládámba egy 1050Ti/4GB szuperkedvező ajánlata 150 ezer froncsoért. Ez a kártya majd négy évvel ezelőtt indult harmad ennyiért.
    Én az RX480/8GB kartyámért 90 ezret adtam kb ugyan ekkor - és nagyon szívtam a fogam, egy ideid tartotta is az árát, majd a 1060 egyre jobban lelépte és jöttek ki sorra a 2x , RTX, 3x-s kártyák, de kb az RTX-nél úgy elment ek az árak, hogy most biztosan nem adom el. Pedig jó lenne már egy kis plusz kraft, még az RTX nem is érdekel, de hogy a mostani RX480-am 30-40% ver rá a UserBencs szerint...
    Szóval csavarhatják csigába és szórhatnak porcukros mákot a szar tetejére, az akkor is szar marad.
  • wraithLord
    #5
    Az RTX 2060 az 2 éves sincs, úgyhogy nem nevezném réginek. A kriptobányászok örülni fognak... :D

    Ami viszont tényleg egy régebbi kártya, az a GTX 1050 Ti, és valahol olvastam, hogy azt is újra elkezdi gyártani az nVidia. Mondjuk olyan nagyon sok mindenre nem jó, lényegesen gyengébb, mint az egyik laptopomban a GTX 1060 (pedig elég rendesen vissza van fogva), de talán azt nem fogják kriptobányászatba befogni. :D
  • wraithLord
    #6
    *Ja, de, majdnem 2,5 éves.
  • lac coo
    #7
    Hamar kinyírja aPC játékipart ez a videokártya ár téboly....
  • TSImike
    #8
    Egy RX480-am volt (és van is) nekem is, és én is hasonló fogszívós voltam amikor 2020 januárjában megvettem leárazva 130 ezerért az RX 5700-at. Nem akartam tovább várni arra hogy esetleg még kedvezőbb lesz. Most már áldom az eszemet :)
  • MerlinW
    #9
    "Hamar kinyírja aPC játékipart ez a videokártya ár téboly...."

    A PC játékipart mindig azok tartották el, akiknek futja hardverre / játékra / több ezer dollárnyi mikrotranzakciós szarra. Ez megmutatkozik a számokon is, a chiphiány idején is nőtt minden gyár bevétele. Nincs ok az aggodalomra, az ipar jól érzi magát :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.12.05. 01:57:01
  • robicarlos6
    #10
    #7

    Nem gond. Amíg vannak filléres konzolok felőlem mehet.
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.12.05. 15:42:33
  • dyra
    #11
    230 és 330 között simán megvenném.
  • Lapajka
    #12
    Elértünk a PC gaming történelem végére...
  • bdzsana
    #13
    Vagy talán a fejlesztők végre nem abba fognak dollármilliárdokat tenni, hogy a főhős balheréjének szélborzolta szőrszálain realisztikusan törjön meg a napfény.

    Edit: lapajkának (nem működik valamiért a válasz)
    Utoljára szerkesztette: bdzsana, 2021.12.07. 09:38:49