8
  • repvez
    Szüli
    #1
    Most egy kicsit összezavarodtam.
    Ha ez egy animácios film akkor mit fog játszani a fenti holgyemény ? ha visziont élöszereplös film lesz akkor minek volt kiválasztva a Tomb raider mozifilmekre az aki most volt utoljára Jolie helyett?

    Vagy mostmár az lesz a modi, hogy minden részre külön szereplöket válogatnak, hogy nehogy hozzá lehessen kötni egy karakterhez egy szinész arcát hangját ?
  • SzultanProducer
    #2
    Talán ezért: https://www.insider.com/bond-girls-then-and-now-2019-12
  • Zsoltee_a_bator
    #3
    Jolie 47 eves, 20 eve jatszotta a szerepet. Animacios kaszkadorrel sem passzol mar annyira, hogy ennyit ugrabugraljon.
    Utoljára szerkesztette: Zsoltee_a_bator, 2021.09.14. 22:56:59
  • Celeborn
    #4
    Itt a 2. és 3. reakcióját nem értem. Repvez kérdése az volt (remélem, jól értettem), hogy miért kell Vikandert lecserélni? Illetve azt is kérdezte, hogy ha animációs film lesz, akkor mit fog játszani Hayley? Rákerestem a neten és azt írják, hogy a hangját adja hozzá.
  • wraithLord
    #5
    Mondjuk elég egyértelmű, hogy ő lesz a hangja (és esetleg róla mintázzák az anime karaktert). :D

    A cím félrevezető, hogy kiderült, ki lesz az új Lara Croft, mert az azt sejteti, hogy megint rebootolják a mozifilm szériát valaki mással. Gondolom, clickbait... ami működik... :D
  • MerlinW
    #6
    Lesz normális Tomb Raider 2, Vikander-el.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.09.15. 17:13:11
  • repvez
    Szüli
    #7
    na végre valaki aki szövegértésben nem bukott meg .

    Ezt én is kitaláltam, de talán a kedves cikkiró ha már veszi a fáradságot és nekiáll cikket irni akkor talán át kéne gondolnia vagy utána olvasni, hogy még is mire szerződtették .
    Mert amit ma klickbailt cimmel müvelnek az régen hazugságnak és átverésnek mondták. De ha már kamuznak a cimben akkoor legalább a tartalomba fejtené ki rendesen, hogy mit is akart kifejezni, de nem . semmit nem lehet megtudni a tartalmi részbol sem.
  • kalapos01
    #8
    " na végre valaki aki szövegértésben nem bukott meg ."

    Izé, ez ilyen bagoly mondja. Egy embernek nem sikerült megértenie a fenti szöveget: neked.

    1. "Ha ez egy animácios film " - Eleve azzal indít a hír, hogy lesz egy animációs sorozat. Egyszer nincs benne leírva, hogy "film", cserébe 5-ször, hogy "sorozat" vagy "széria".
    2. Utána: "mit fog játszani a fenti holgyemény ?" - benne van a címben is: Lara Croftot.
    3. "ha visziont élöszereplös film" - majdnem!!! csak nem film és nem élőszereplős. a hír első sorában: "Az animációs szériát "

    A folytatást már nem idézem, mert azok már csak a bukott szövegértés miatti félreértésekből levont következtetések.
    --
    Nem tudom hányas volt a szövegértésem, lehet, hogy hármas, de ezek dedós ésszel os felfogható mondatok:

    1. A Netflixre készülő Tomb Raider főszereplőjét Hayley Atwell fogja alakítani.
    2. Az animációs szériát még januárban rendelte be a platform.
    Utoljára szerkesztette: kalapos01, 2021.09.17. 08:38:05