17
  • Zsoltee_a_bator
    #2
    25. film a futoszalagon.. meglepo, hogy ennyit csinaltak mar. Remelhetoleg lassan elfelejtik mar ezt a sablont. :)
  • Sequoyah
    #3
    Eddig csupa olyan karakterekrol csinaltak filmet, akiket meg nem kepregeny rajongokent is ugy-ahogy ismertem. Vagy klasszikus kepregenyhosok, vagy csak olyan egyszeruek hogy egybol megertem mirol van szo.
    A Guardians of the Galaxy egy udito kivetel volt a felhozatalban.

    Most viszont jon egy sor olyan karakter, akikrol meg soha nem is hallottam, es ugy tunik mintha most talaltak volna ki oket. A filmek meg erdekelnek, de ezek a karakterek mar abszolut nem...

    Szoval a lendulet meg lehet elviszi a kovetkezo par filmet, de vannak ketsegeim afelol hogy nem-e elfarad a formula 2-3 even belul...
  • zetortraktor
    #4
    Lol, kifáradni. 70 év és több tízezer füzet és még mindig képes friss maradni nyomtatásban, de 20 film, és elfárad? Ez az írók első Marvel-filmje, és ők is elfáradtak?:))) Ha felcserélnénk a filmek sorrendjét, akkor a Thorra írnák sokan ugyanezt.

    Komolyan ekkora ördöngösség rájönni a megoldásra: nem a filmek fáradnak, hanem egyes nézők. Nem mindenki, de sokan a láthatóan igen. Mint amikor panaszkodnak egy tíz éve nézett tévésorozatra és nem fordul meg a fejükben, hogy nekik kéne frissíteni.
  • Sequoyah
    #5
    Filmek faradnak el vagy a nezo az nem ugyanaz? Kevesebben mennek el ha csokken az erdeklodes.

    Ha megkerdeztel barkit hogy milyen szuperhosoket ismernek meg a Marvel elott, akkor mindenki azokat sorolja amiket 50-70 eve talaltak ki. Senki nem ismeri az uj hosoket a kepregeny-rajongokon kivul.

    Es a Marvel nem azzal lett naggya hogy a kepregenyrajongok szuk koret kielegitette, hanem hogy MINDENKI szamara erdekes filmeket gyartott.
  • Jawarider
    #6
    Nagyon szeretem az ilyen filmeket de már unalmasak. Tényleg gyártósoron jönnek . Nem véletlen a filmipar megnevezés....
  • Mat666
    #7
    Jó volt szép volt de ennyi film és idő után már kezd unalmassá válni szerintem.
  • MerlinW
    #8
    Ha elfáradna, nem termelne hasznot = nem készülne gyártósoron. De a fiatalok zabálják, a frencsájz hasznot termel, nincs ezen mit gondolkodni. Öregedtek, ennyi a titok, a Marvel célközönség meg a 12-20 éves korosztály :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.09.08. 21:59:15
  • cateran
    #9
    Phase 4 filmek eddig:
    Black Widow - bukta (200 millio budzse vs 382 millio bevetel, fele domestic, fele nemzetkozi)

    Hat nem tamasztja ala az ervelesed...
  • IMYke2.0.0.0
    #10
    Pedig igaza van MerlinW-nek... Meg ugyis, hogy jomagam ruhellem a korosztalyos ervelest (es nem azert, mert faj, hogy 4x-es vagyok), hiszen ez csak kifogas, a mozikba, a filmek ele meg mindig a harminc+-osok ulnek le tobben...
    Azert van igaza Varazslo baratunknak, mert a jovo fogyasztoinak keszulnek ezek...
    Ezek 12-18-22 evesek fognak nosztalgiaval felsohajtani majd 2032-ben, a Phase 4-nel, hogy:
    Jaj, de jo is volt az a tuzgyurus film akkoriban, akkor meg tudtak jo kepregeny-filmrket gyartani hollywoodban!
  • cateran
    #12
    "De a fiatalok zabálják, a frencsájz hasznot termel, nincs ezen mit gondolkodni"

    Miben is van igaza? Ja, a fiataloknak keszulnek es nem jon be nekik...Turot fognak ezek felsohajtani kesobb, hiszen javareszuk nem is latta vagy, ha latta ruhellte....Tudod hany filmre sohajtozok, amit ruhelltem mar ujkoraban?
  • csulok0000
    #13
    Itt komoly tévedések vannak.
    1. A járvány jelentősen beleszólt a mozik forgalmába is. Semmilyen filmre nem ülnek be annyian mint korábban.
    2. Az előző adagban is voltak olyan filmek amik nem hoztak nagy sikert, főleg az addig ismeretlen vagy kevésbé érdekes karakterek filmjei.
    3. A 4. fázisból eddig két film volt. Az egyik egy már halott karakter története, aki am sem vonzotta be a nézőket, max a színész aki alakította ;) a története meg a trailer alapján sem volt egy hű de nagy valami. A Shang Chi meg a többség számára teljesen ismeretlen karakter, egy idegen kulturában ami szintén nem túl bevétel növelő, viszont ez egész jól sikerült és a jövőben több várható tőle.
    4. A 3. fázis vége és a 4. eleje egy picit lelassult, és talán szükség is van erre a végtelen háború és a végjáték után. Főleg, hogy néhány kedvelt karakter már nem is tér vissza.
    5. A 4. fázis első nagy dobásának az örökkévalók ígérkezik, majd pedig egyből jönnek a nagy nevek: Pókember, Doctor Strange, Thor, A Galaxis őrzői. Úgy gondolom ezek fogják ismét felpörgetni a marvel univerzumát.
  • Wolwerine
    #14
    Black Widow: katyvasz, az összes Marvel filmet láttam, de ezen bealudtam
    Tíz Gyűrű legendája: olyan érzésem volt, hogy az átlagnál több cgi-vel bíró, de amúgy százával készített kung-fu filmek egyikét látom.

    Reméljük lesz ez jobb is
  • Lapajka
    #15
    Nem rossz, de egyszernézős...
  • Lapajka
    #17
    A fiatalok, úgy 16-25 között (néha 30 is akár), nem azért nézik, mert érteni akarják a sztorit vagy képesek követni a követhetetlen extrém túltolt akciójeleneteket, hanem mert betolnak valamit (minimum füvet), és attól az egész egy szédítő, színes, szagos örömmámor lesz, független attól hogy kukkot nem ért belőle...