3
  • Lapajka
    #1
    Nem biztos hogy kéne... nem volt túl jó már a harmadik évad sem, bár azért adott valamit, mert megismerhettük a Hawk-Thurman kislányt, aki nem egy extra szépség, de nagyon csinos és nagyon tehetséges..! Mondjam azt, ő vitte a hátán az évadot...
    A Stranger Things amúgy, Millie Bobby Brown extra tehetségére és szépségére(?) épült, továbbá Winona Ryder még nagyobb tehetségére... A harmadik évadban kihúnyt az atomhajtómű (ami csúcsra repítette ezt a sorozatot)... sajnos Millie eltűnt, a szerepe teljesen szürke lett... persze nem vele volt a baj, hisz szép és ügyes maradt sőt, közben ugyebár felnőtt... ez jó dolog, de jó író nem jött és egy nagy erőlködés volt az egész harmadik évad szerintem és ezt Natalie Dryer szépsége és tehetsége sem mentette meg, ami az első két évadban nagyon fontos eleme volt a történetnek...
  • kalapos01
    #2
    azért elég sokat számított az is, hogy az általad említett eleinte 10, később már 14 éves kislány mellett a kisfiúk is nagyon szépek, és ugye joe keery szépsége sem mindegy, az megmentette szerintem a harmadik évadot. david habour tehetségét és szépségét pedig nem kell ecsetelnem. a szkriptre én sem emlékszem, de ez érthető, mert én is azzal voltam elfoglalva, hogy ki milyen szép, a sztori másodlagos volt.
    Utoljára szerkesztette: kalapos01, 2021.04.23. 08:31:05
  • Macropus Rufus
    #3
    Az elso evaddal nem volt gond sztem. Viszont a masodik es harmadikon marhara lehetett erezni, hogy eredetileg ez nem sorozat lett volna hanem egy antologia. A karakterek az elso evadbam nem igazan lettek kidolgozva mert minek. Senki nem gondolta, hogy siker lesz. A masodik es a harmadik evad gyakorlatilag az elso evad felturbozva. Sokan azert vannak oda meg vissza a filmtol mert a nosztalgia faktor, ami ugye ebben a filmben csak jelzes ertekkel van jelen