247
Days Gone
  • Ironman2
    #1
    "Motorozz és harcolj a halálos, járvány utáni Amerikában. Deacon St. Johnt, a vándormadárt és fejvadászt alakítod, aki a felszabdalt utakat rója és a túlélésért küzd, értelmet keresve az életben maradásra ebben nyílt világú akció-kalandjátékban."
    "A JÁTÉKRÓL
    A Days Gone egy a pusztító világjárvány után két évvel a kíméletlen vadonban játszódó nyílt világú akció-kalandjáték.

    Bújj a korábbi törvényen kívüli motoros, a fejvadász Deacon St. John bőrébe, aki értelmet próbál találni az életének egy olyan világban, ahol mindenhol a halál veszi körbe. Keress felszerelést az elhagyott településeken értékes elemek és fegyverek elkészítéséhez, vagy szövetkezz más túlélőkkel, hogy megpróbáld kiegészíteni az életed kereskedéssel... vagy erőszakosabb módokon.

    FŐBB JELLEMZŐK
    • Magával ragadó környezet: az erdőktől és mezőktől a havas síkságokig és lávamezőkig az északnyugati partvidék egyszerre gyönyörű és halálos. Fedezd fel a több millió év vulkáni tevékenység által alakított hegyeket, barlangokat, bányákat és apró városkákat.
    • Brutális találkozások: a mindenhol megtalálható veszélyes bandák és korcsok hordái ellen fel kell használnod mindent az életben maradáshoz, mint a testreszabható csapdákat, fegyvereket és fejleszthető tudást. Ne feledkezz meg a csavargómotorodról, amely egy nélkülözhetetlen eszköz ebben a hatalmas világban.
    • Folyamatosan változó környezet: pattanj Deacon hűséges motorjának nyergébe, és fedezz fel egy dinamikus világot annak időjárásával, a drámai hatású nappalok és éjszakák ciklusával, a környezetükhöz alkalmazkodó és ezáltal fejlődő korcsokkal, illetve találkozz más túlélőkkel.
    • Izgalmas történet: merülj bele ebbe az elveszettségről, árulásról és megbánásról szóló, magával ragadó történetbe, ahol Deacon St. John a reményt keresi egy mély és személyes veszteség után. Mi tesz minket emberré, amikor mindennap a túlélésért kell küzdeni?

    TARTALMA
    • New Game Plus mód
    • Túlélési mód
    • Kihívások mód
    • Motorborítások

    A PC-funkciók között megtalálható az ultraszéles monitor mód, a feloldott képkocka-sebesség és feljavított grafika (megnövelt részletességi szint, látómező, lombkirajzolási távolság)."

    Steam link


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.04.20. 11:22:02
  • Ironman2
    #2
    HA már volt róla nyitva topik,akkor bocs,nekem a kereső nem dobta ki hogy hasonló téma lenne.Amúgy várandós,de szerintem egy kicsit drága játék,az ára felér egy AAA-s játék árával.Vagy a Sony ilyen drágán ad ki játékokat?
    Külön öröm azért hogy magyar nyelv is van benne.
    Május 18-án jelenik meg!!!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.04.20. 11:24:46
  • Hexex86 #3
    Én még ps-en vittem végig és meglepően tetszett. Elsőre egy szokásos "zombis" játéknak tűnik, de nagyon jó történettel van megáldva. A játékmenet is jól van belőve. Én imádtam legalábbis.
  • Montanosz
    #4
    nyílt világú és különböző feladatokat választás szerint csinálhatunk vagy bolyonghatunk de lineáris és meghatározott irányba kell mennünk?
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.04.20. 13:56:24
  • Hexex86 #5
    Lényegében nyílt világ, de az elején nem járhatod be az egészet mert van amikor messzebb utaztok más területre. Szóval lehet felfedezni és keresgélni dolgokat.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.04.20. 14:00:18
  • Montanosz
    #6
    aham,köszi
  • Ironman2
    #7
    Epic store-ban induló ára:13800 ft!
  • hunbalee
    #8
    Itt ~1000ft-al olcsóbb és persze steam-es
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.04.22. 23:24:23
  • PiszkosFred
    #9
    Egész jó ár. Én hétvégén GMG-n 39.99 euróért vettem kuponnal, ha hamarabb látom, WGS-n veszem meg.
  • Montanosz
    #10
    megnéztem egy végigjátszást manny táboráig, na már alig várom hogy megjelenjen :-D
  • caps lock
    #11
    Szerintem nagyon jól fognak alakulni az eladások, jó eséllyel nagyobb siker lesz mint konzolon. Bármibe fogadok hogy a Ghost of Tsushima lesz a következő. Sony is kezdi kapisgálni hogy ha nagyobb piacot ad a termékeinek azzal csak nyernek. Hosszútávon mindenesetre nincs sok értelme az exkluzivitásnak, az első hetekben adják el belőle a legtöbbet, aztán már csak csordogál a bevétel. Azzal hogy nyitnak a PC felé, kétszer tudják eladni ugyanazt a terméket, ha ez nem üzlet akkor nem tudom mi. The Last of Us első része is nyolc éves már, ha a Netflixes sorozat előtt kidobnák PC-re, durván kaszálhatnának vele.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2021.04.23. 13:17:28
  • PiszkosFred
    #12
    Quantum Dream is kvázi megduplázta a teljes eladási számot a megjelenés után pár évvel abban a percben, ahogy megjelent a három kalandjátékuk PC-re (előbb epicre, aztán steamre) is.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.04.23. 13:26:53
  • hunbalee
    #13
    Magabiztosan fogadok veled bármiben ,hogy közelébe se lesz a konzolos eladásnak.. ps-en olyan 5-6 millió ment el, ami egy exkluzívtól közel sem viharos eredmény..Ha pc-n elmegy mondjuk 5 év alatt 2 millió az már kegyetlen jónak mondható majd.

    Death Stranding , Horizon is kb átlagos eladást hoztak csak.. 1.5 millánál lehet kb mindkettő... Quantum Dream játékai meg még kevesebb példányban keltek el..Talán egyedül a Detroit lehet valahol 1 milla közelében a másik kettőből 500k sincs ..
  • PiszkosFred
    #14
    Become Human most 5 millánál jár, ebból kb 3 misi volt konzolon (3.2 PS4-en), a kb. 2 misi az elmúlt egy év alatt jött Steam és Epic megjelenéssel. (lásd nem olyan régi sajttájt, a CEO úgy vigyorgott örömében, mint a tejbetök, kva jó döntésnek nevezte, hogy átjöttek PC-re is)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.04.23. 14:40:09
  • Danecay
    #15
    Bár nem értek hozzá de állítólag az x86-os architektúraurára épülő PS4 (és XBOX One) miatt, sokkal egyszerűbb és költséghatékonyabb egy PC-s port elkészítése mint a korábbi konzolgenerációk esetén, így egy létező, kész produktum portolása kis anyagi befektetés esetén még az 1-2 milliós PC-s eladások mellett is egyértelműen nyereség és plusz bevétel, ahelyett mintha hagynák a fenébe, maradna az exkluzivitás és kb. már senki nem venné a több éves címeket. A minimális kontra 1-2 milliós eladások, szerintem egyértelműen a portolás létjogosultságát támasztja alá.
  • hunbalee
    #16
    Egy port ma filléres tétel ez köztudott és nem kell hozzá milliós eladás hogy a portolás költsége visszajöjjön mert alig 1-2 millió $ portolni egy game-et de lehet annyi se..
    Teljesen egyetértünk. Én a sony helyében minden régi címmel eljátszanám ezt..ps4-re már ezeket a kutya nem veszi "nagy tételben" akkor meg felesleges zárva tartani őket.
  • hunbalee
    #17
    Cdkeys még ennél is alább ment kb egy ezressel ~11900ft ott
  • hunbalee
    #18
    Days Gone - Újabb képeken a PC-s kiadás
  • Zanetti
    #19
    HRK Game-n 11870 jelenleg, az is megbízható oldal. Persze pár száz forinttal még lehet több vagy kevesebb a megjelenésig.
    Én úgy vagyok vele, hogy júniusig várok vele. Addig kiderül, hogy milyen lett az optimalizáció. Maga a játék zseniális, azt tudjuk.
  • hunbalee
    #20
    Nem lesz minden grafikai megoldás támogatott a PC-s portban
  • hunbalee
    #21
    28 perc a PC-s Days Gone társaságában

  • caps lock
    #22
    MINIMUM
    Windows 10 64-bit
    CPU: Intel Core i5-2500K / AMD FX 6300
    RAM: 8 GB
    GPU: Nvidia GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290
    DirectX 11
    70 GB szabad hely (SSD ajánlott)

    AJÁNLOTT
    Windows 10 64-bit
    CPU: Intel Core i7-4770K / Ryzen 5 1500X
    RAM: 16 GB
    GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 580
    DirectX 11
    70 GB szabad hely (SSD ajánlott)

    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2021.05.16. 11:37:12
  • Hexex86 #23
    Elég baráti. Ha jól is lesz optimalizálva akkor pc-n is végigjátszom. Én imádtam a játékot. Egy "szokásos" zombis játéknak tűnik, de szerencsére sikerült kis "lelket" is adni a játéknak. Legalábbis szerintem.
  • hunbalee
    #24
    Ez alapján egész jól megy foscsira géppel is (Gondolom pár nap és lesznek performance tesztek a pcgameshardware illetve comupterbase-en)

  • Montanosz
    #25
    kivok a 1030on elmegy e mert csak 2gigás, már abbol indulok ki hogy a redemption is elmegy közepes grafikára állitva nálam
  • totyak
    #26
    Simán elmegy low beállításokkal 30 fps-sel egy 1030-ason. orosz barátaink kipróbálták:

    https://www.youtube.com/watch?v=XiWj3Ce574U&t=178s
  • JaSoN HuNTeR #27
    denuvos lesz PCn?
  • Montanosz
    #28
    na ez király köszi
  • totyak
    #29
    Az oroszok szerint nem Denuvós.
  • Montanosz
    #30
    látszik mennyire felgyorsult a világ, mig szótváltottatok a védelemről a ruszkik már töltik fel a FLT verzios tört játékot , sztem estére már kiprobálhatom,mondjuk csak egy pendrivera tudom rakni de az emlitett redemption is onnan futott nálam, majd irok tapasztalatott
  • MarkBlade
    #31
    Ncore on már fent van..
  • lonvard
    #32
    Warezt légyszi neeeee.

    Én nem fogom letölteni.

    Mert nem leszek otthon.

    Majd holnap. :D
  • PiszkosFred
    #33
    Nálam ma reggel kávé közben hirtelen elkezdte kicsomagolni magát az 50+ gigás preload és hirtelen játékra kész lett steamen. Azt hittem holnap jelenik meg, valamit nagyon benéztem.
  • MarkBlade
    #34
    Kiváncsi leszek mennyire lesz bugos.. azt olvastam hogy a ps verzióval sok gond volt. (Nem játszottam vele)
  • Hexex86 #35
    Én anno végigvittem. Én eget rengető hibába nem ütköztem. A legtöbb amit olvastam az szőrszálhasogatás volt.
    (Bár nekem nagyon tetszett a game és lehet sok bug felett elsiklottam. :D )
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.05.18. 11:57:33
  • Montanosz
    #36
    magas beállitás melett birja a 35 körüli fps-t

    szép meg jó, a súgó korrekt, kezelhetőség menük is gyorsan tanulható, a magyar nyelvről nem szólva...korrekt iparos munka
  • Hexex86 #37
    Az szép! Akkor jól lett valóban optimalizálva!
  • Hexex86 #38
    Gtx 1060 (3gb) Medium/High 60 fps. Na így kell portolni egy játékot.
  • Sir Cryalot
    #39
    Ennek a jateknak gyanitom meg jobban is all a 30 mint a 60.
  • Montanosz
    #40
    mikor lesz nyitott a világ? most értem oda hogy a haverom karját megégették a szektások és elvittem egy biztonságos helyre...halottakat nem lehet kifosztani? mert eddig csak kocsikban találtam cuccost meg a táborban műhelyben