9
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #2
    Az Avatar egy kivalo audiovizualis elmeny. Kar a story-ra oszpontositani a film ertekelesenel.
  • kalapos01
    #3
    Nem tudom, én is láttam, de nem rémlik, hogy kiváló audiovizuális élménynek tartottam volna, inkább közepesnek. A sztorija nem volt rossz, de persze az sem egetrengető. De a kulcs nem az, hogy kinek hogy tetszik, hanem az is, hogy a fosozó, te is és én is megnéztük, ezért sikeres.
    Utoljára szerkesztette: kalapos01, 2021.03.15. 08:18:54
  • Cefet
    #5
    +1
    Nekem is ez a kedvencem, és én sem tudom megúnni. Moziban is megnézném, ha újra vetítenék. Többször is. Szerintem telt házzal menne.
    Hogy melyik a jó film, az szubjektív. Aki fosozik, az csak saját magát minősíti...
  • Sequoyah
    #6
    Akkora rajongo nem vagyok ugyan mint te, de eletemben volt osszesen 2 vagy 3 film amit 1nel tobbszor lattam moziban, es ez az egyik.
  • wraithLord
    #7
    "Csak az avatárnál egyszerre mindenkiből kitört a kultúrsznob."

    Én nem csodálkozom rajta, intellektuális szinttől függetlenül sokaknak feltűnt, hogy a sztorija honnan van. Tehát "audiovizuális élmény/fos-kategória", és még bárki csont nélkül rá is ismerhet, mit próbálnak meg eladni neki 800-adszor... ez akár sikerélményként is funkcionálhat egyeseknek, hogy most ő jól a színfalak mögé látott... :D

    A látvány miatt tetszett, de nekem ez is ugyanolyan egyszernézős film volt, mint a hollywoodi szuperprodukciók ("audiovizuális élmény/fos") nagyobb része.
    És, mint mondtam, nem csodálkozom rajta, ha valaki fosozza, mert a film még csak meg se próbálja elfedni, hogy micsoda... :D

    Szerintem.
  • Ender Wiggin #8
    Közben eltűnt a hozzászólásom, az ég tudja miért (szólásszabadság, meg minden). A filmek 99%-ának a sztorija máshonnan van. Azzal persze nem lehet vitatkozni, hogy ha azt mondod fos. Én személy szerint minden idők egyik legjobb filmjénak tartom, amit vagy 20x láttam :-D
  • lfjunior
    #9
    ender, annak örülj inkább, hogy 14 éves a reged. nagyon régen ki kellett volna tiltani már téged erről a fórumról.