16
  • Angel5
    #1
    Nem egy bites sztori :D jót röhögtem hahaha már az előzetesben fogtam a fejem kislány aha kislány aki a majommal beszélget ő egyedül..... aha kislány ez kell godzilla sugarát meg egy városi táblával kivédi a majom aha mesélj még kérlek. Ezt a két lényt nem szabadott volna egy filmbe összerakni mert ég és föld teljesen más univerzum.Sőt az erőviszonyokról meg nem is szabadna beszélni mert egyértelmű majomnak esélye sincs.Mindegy hosszan lehetne ecsetelni miért baromság de hagyjuk.Aki nem jártas annak ajánlom
    Godzilla: Planet of the Monsters
    Godzilla: City on the Edge of Battle
    Godzilla Movie 3: The Planet Eater Animét ami gyönyörűen felvázolja mai korig kialakult Godzillát milyen ereje van. Aki ezek után is össze meri hasonlítani annak komoly mentális problémái vanak.
  • hawkie22
    #2
    Egyébként az meg nem városi tábla, hanem a fejsze, amit korábban láthattál a trailerben. Valszeg valami ösi ereje van, de mindegy. Majd meglátjuk, mi sül ki belöle.
  • Angel5
    #3
    oké nem igazán láttam, hogy fejsze, ahogy írtad akkor ok ha valami spéci cucc.
  • zetortraktor
    #4
    Lehet, hogy az általad ismert pár Godzilla számára nem pálya a majom, de ez egy teljesen másik majom, akinek pálya lehet. Talán újdonságként, de mindenki olyan godzillát és king kongot ír, amilyet akar.

    És, ha valamiért elismerést érdemel bármilyen hollywoodi filmes projekt, akkor az az, hogy olyasmit csinál, ami fanboyok szerint "nem szabadott volna". Vagy ami más univerzum. Ez benne a fun. Az össze nem illó dolgok összehozása. Éljen az outside the box gondolkodás.

    Nyilván az ilyesmi nem lesz mindenkinek a zsánere, én sem értem, hogy lehet eleve bármilyen óriásszörnyes ovis rajzfilmet (Godzilla: A bolygóevő!!!!!, kemény) nézni, de te is láttad őket, szóval lehet bennük valami.

    Akárhogy is, ami szar, azt nyugodtan lehet szarozni, de reklámok alapján, kipróbálás nélkül a terméket isteníteni vagy köpködni az nagyon divat lett az elmúlt években. Ennyire beszippantják a nézőket a hirdetések.
    Utoljára szerkesztette: zetortraktor, 2021.01.25. 12:39:58
  • Angel5
    #5
    Értem a véleményed, viszont outside the box szerintem marhaság és ebből látszik milyen kreativitás - egyediség "írói válságban szenvedő" szegény hollywood, ahol semmi egyedit nem képesek összehozni ,itt ez a film ami valami meglévőt dolgot gyúr össze és voálá kész is a giga project ez nem nevezném fun-nak.
    Óriásszörnyes ovis rajzfilm :D cuki vagy de erre inkább nem reagálnék mert akkor már személyeskedés lenne annak meg nem látom értelmét. Hát igen divat köpködni, de ennek szerintem már rég letették a miért alapjait hollywoodi giga okosok, az elmúlt évek film felhozatalán látszik is. Fikázom az előzetest mert már látom benne giga baromságot a hollywoodi klisét plusz az előző hozzászólásomba kifejtettem a másik okot...... ez nem jelenti azt, hogy nem nézem majd meg, de nem moziba, majd torrent.
  • Zombee
    #6
    Kivételesen nem is mondasz akkora faszságot. Ha csak a japán Godzillát nézzük, többféle volt, többféle szörnnyel küzdött, többek közt King Kong-gal is. Szóval ezt így faszság kimondani, hogy nem ellenfelek. Lehet nem ellenfél a Peter Jackson féle King Kong, vagy az 1976-os, amiben Jessica Lange játszik, de ez nem is ugyanaz a filmes világ.
    Másrészt a Godzillának és a King Kong-nak igazán kár felróni, hogy egybites zúzda az egész, mivel mindig is az volt. Az 1933-as King Kong is, az 1954-es Godzilla is. Utóbbiban annyi csavar van, hogy a hidegháborús atomfegyverkezés éveiben készült, az atomtól való félelem jön át belőle, mint több korabeli amerikai sci-fiben is. De ettől eltekintve kőbuta szörnyfilm, semmit nem akar, csak szórakoztatni.
  • Lapajka
    #7
    Kicsit elmérték ezt nem? A King Kong kb mint egy T-Rex akkora. Egyik részben két T-rexet le is gyaláz... tehát kettővel is elbír némi szerencsével... (legalábbis az eszement, de látványos filmben)
    Nade bocsánat, godzilla? Az kb 10-20-szor nagyobb könyörgöm...!!! A godzilla a felhőkarcolót felrúgja és ledönti (250 mépteres teherhajót felveszi és azal veri a másik godzillát) meg ilyenek... Kong esetkeg felmászik a felhőkarcoló tetejére... a gozillán nem fog emberi fegyver, sem rakéta sem bomba semmi.. Kongot simán kilövik néhány közepes rakétával... Picikét más léptékek vannak. Vagy legalábbis voltak eddig a róluk készült mesefilmekben.
    Hogy gondolták? Kong felmászik a godzilla fejére é kinyomja a szemét..? Vagy a súg a fülébe egy viccet és halálra röhögi magát..? Vagy eleve csak azon, hogy ki áll vele a Kong..? XD
  • Jrex
    #8
    Az azért ugye megvan, hogy ez nem a Peter Jackson féle King Kong? Ez a Kong: Koponya sziget King Kongja....
  • Lapajka
    #10
    Az sem nagyobb sokkal, az megvan..?
  • Zombee
    #11
    Megragadtad a lényeget, mesefilm. Többféle King Kong is volt. Japánban már 1962-ben hajba kaptak egyszer, ott is egyformák voltak.
    Egyébként Godzilla 393 láb magas, King Kong 353. Mármint a jelenlegi változatok. Az adatokat a godzilla.fandom.com nem tudom, honnan veszi. Egyik 119, másik 107 méter.
    A 2017-esre valóban 100 láb körül írnak, 30 méter, az is egy 10 emeletes ház. Talán kiderül a filmből, mi miért van. Talán nem. Ez egy mesefilm.
  • Cyberdog
    #12
    Ki? Éééén...? Nem. Egyáltalán nem. A Godzilla 2 is egy f*s volt.
  • Macropus Rufus
    #13
    A Koponya sziget majma 100ft magas volt. A 2014-es Godzilla meg 300.
    Erre itt azt látom, hogy azonos méretűek. Vitz.
    A Godzilla mindig egy nagy dög volt a King Kong meg hozzá képest kicsi volt.
  • Macropus Rufus
    #14
    Arról tud valaki valamit, hogy a Mechagodzilla is bene lesz a filmben? A youtube-bon több, videót is találtam ami a bemutatót elemzi kis és ott tényleg úgy tűnik, mind ha benne lenne a filmben a Mechagodzilla.
    Erről valakinek infója van é?
  • kalapos01
    #15
    Jó meglátás, a való életben tényleg sokkal nagyobb a különbség közöttük.
  • Zombee
    #16
    Rögtön a trailer elején van az a rész. Nyilván szándékosan nincs róla infó, de tekintve, hogy az újabb filmekben se Godzilla, se Kong nem ellenségei az embereknek, és a trailerben is elhangzik, hogy valami felbosszantotta Godzillát, akár még igaz is lehet. Pláne, hogy a filmes játékfigurák között már talán tavaly felbukkant.
    Itt a trailer elején tényleg lehet a Mecha, a piros fények semmiképp sem Kongtól vagy Godzillától származnak. Kár, hogy valami ember alkotta rettenet lesz, Mechagodzilla amúgy földönkívüli eredetű volt eredetileg.
    az 1974-es Godzilla vs. Mechagodzilla minden idők egyik legszórakoztatóbb filmes szemete, amihez csak hozzátesz a mozis magyar szinkron. Ráadásul jó kis lényparádé, a sorozat számos szörnye felbukkan benne Godzilla szövetségeseként vagy ellenségeként.