35
  • Montanosz
    #2
    hát kb, de amugyis félig birtam megnézni
  • Yagami
    #3
    Csak nem a spanod/ régi jó cimborád, hogy ezt állíthatod róla? Dehogy barátom, fingod nincs róla (pláne, mert színész). Te az a típus vagy, aki még saját magát se ismeri, nemhogy egy másik emberi lényt, akivel még 5 percet se töltött el...úgyhogy gratulálhatsz magadnak a saját vilgánézetedért, mert kb. egy óvodás szintjén van (hoppá, mi? Bár egy percet se fogsz ezen gondolkodni, majd megpróbálsz valami öblös "vissza-trollkodást" helyette, kérlek ne tedd, csak röhögni fogok)

    ON: erról a filmről csak rosszat hallok, bár nem is terveztem megnézni sose :D
    Utoljára szerkesztette: Yagami, 2020.12.30. 20:52:38
  • Omega
    #4
    1 bites Orbán rajongó.
  • ozimak
    #5
    Én igenis szeretem az Oceans filmeket pl. és talán az egyik kedvencem volt anno a vészhelyzetben is már. Eddig egy kurva szimpi színész volt, kb. mint Denzel Washington vagy Morgan Freeman. Amolyan "csöndes" de kurva jó színész. A filmjeivel (amiket eddig láttam legalábbis) semmi bajom nincs. De könyörgöm... miért kellett neki minden áron politizálni? Színész... Mindenki ismeri igen. De garantálom azt sem tudja hol van Mo. persze járt már itt meg minden, de ezek hol nem jártak kb.? :D És akkor elkezd a világ másik végéről...orbánozni? :D Ez komoly? :D Ez tényleg csak nekem bűzlik? :D Elhiszem, hogy manapság divat az online felületeken a kormányt/orbánt szidni, aztán nyomni a likeokat ezerrel egymás kommentjére, de tegyük már a szívünkre a kezünket. Tényleg úgy érzik itt az emberek, hogy Clooney-ra kell hallgatnunk mert Ő tudja mi a fasza nekünk itt? :D Ez komoly? :D Tényleg mindenki elhiszi neki, hogy ezt Ő a saját kútfejéből húzta ezt az egészet elő? :D Orbánt meg Mo.-ot? :D Ne már srácok... Ennyire nem lehetünk egybitesek azért...
    És abszolút nem a kormány védelmében, mert nincs érdekemben. Csak miért jó hülyeségre hülyeséggel válaszolni? Kb. mint trumpra bidennel. A szó szoros értelmében egyik rosszabb mint a másik. Kb. ez megy az itthoni politikában is. Nincs EGY db értelmes jelölt ma. Smh
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2020.12.30. 23:14:15
  • lac coo
    #6
    Egynek jó volt. Kissé lassú , de az nem zavart ...
  • MerlinW
    #7
    Nekem nagyon tetszett. Igaz keveset lőnek benne, meg nem vicces, de néha jó hogy készülnek filmek a 10 IQ feletti embereknek is.
  • lonvard
    #8
    Már miben is volna botrányos a világnézete, Bandikám? :)
  • lonvard
    #9
    Sg.hu-nak üzenem, hogy diszkrétebb volna ha a kritikátokat nem a címben közölnétek le, hanem abban csak utalnátok rá, hogy itt most xy filmnek a véleményezése következik. Így adnátok esélyt, hogy úgy nézhessem meg a filmet, hogy nincs már előre elbaszva a kedvem. Ti is úgy néztétek meg, hogy senki nem közölte előre, hogy jó szar lesz.

    Egyébként nem csak sg.hu szenved ettől a "címben véleményezünk" attitűdtől, hanem kb. minden hírportál. Megnézik általában premier előtt a filmet, aztán le vagyunk mi szarva, tolják ki a címben, hogy szar, vagy nem szar.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.12.31. 00:25:34
  • esztyopa
    #10
    Becsületből néztem csak végig.Várva,hogy mi lesz belőle.Azután kiderült,hogy...semmi.
    Lassú,vontatott,unalmas.A lehetőségeket egyszerűen nem aknázta ki.Tele logikátlanságokkal,és céltalan,hosszas, *egymásra meredéssel*
    Olyan*csináljunk má' valamit*.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #11
    En ugy vagyok vele, hogy jobb nem pazarolni az idomet ilyen filmekkel, hiszen tobb szaz valoban jo film is van, amit meg nem lattam,
  • Kelta
    #12
    Nem bírtam végig nézni
  • Lapajka
    #13
    Aha és ez természetesen akkor azt jelenti, hogy szarbán a jófej, és Clooney a seggfej igaz?
  • Lapajka
    #14
    És ez természetesen csakis Clooney hibája, hiszen ő írta, rendezte, mindent ő csinál, ő a felelős mindenért.. nem ám egy többszáz fős stáb munkája... Amúgy meg filmről vagy bármi műalkotásról ilyeneket írni, a bugris ostobaság csimborasszója... akkor nézzetek meg pár 4-8 örás Tarr Béla filmet és gondoljátok újra az életeteket... a művészetet aki véleményformálás próbálkozó szövegekkel kommentál, az szánalmas ostoba barom... Nekem pl nem tetszik Bartók Béla, nem bírom egyetlen egy művét sem (független attól hogy adoptált vagy sem) végighallgatni... attól még nem fogom azt mondani rá, hogy rossz... mert sokaknak tetszik és szakmailag is igen nagyra értékelt, nyilván nem alaptalanul...
  • Probatbicol
    #15
    Clooney rendezte, ő a producer és a főszereplő. De nyilván a sminkes tehet róla hogy szar a film.
  • ostoros
    #16
    Én itt most nagyon érzem az objetivitás hiányának bűzét. A te kommentedből jön... :D
  • LamborghiniSG
    #17
    bocs, én fingottam
  • dyra
    #18
    Jó film volt. A kritikából kb semmi nem igaz.

    "Clooney sokat akart mondani az emberiség jövőjét, a kapcsolatok fontosságát és az önfeláldozást illetően, de sajnos a szarka farka most sem bírta."

    Lofaszt nem akart belőle mondani. Ez egy emberi dráma volt. Hogyan kell elcseszni a saját életed, aztán, hogy hogyan őrölnek fel korábbi rossz döntéseid és milyen "démonokat" idéz meg neked.

    "Így aki drámát szeretne látni, az a film egyik felében fog unatkozni, aki pedig akciót, az nagyjából a háromnegyedében."

    Mert csak ez a két véglet van mi?

    "Clooney a saját jeleneteit elviszi a hátán, mindent bele is ad, ám sajnos az űrhajós részek pont, hogy lehúzzák a filmet. Pedig lenne itt is érdekes szál a terhes Sully vezetésével (Felicity Jones a forgatás kezdete előtt lett terhes, így ezt a pontot kényszerből tették be, ami egyébként számos logikai bukfenc okozója is), ám sajnos ezek kevésbé érdekesek, mint Clooney személyes drámája."

    Végül is csak szervesen kapcsolódik az egészhez.

    "A Csillagok között egyetlen perce több feszültséget, izgalmat és mondanivalót tartalmaz, mint Az éjféli égbolt teljes számítógéppel készített jelenetsora."

    Legközelebb egy normális monitoron nézd, amúgy egy fekete lyuknál kevés dolog lehet ütősebb innentől minden csillagok közt játszódó film szar lesz? Amúgy meg az is tele volt masszív logikai bukfencekkel de hát no azt sikk szeretni ezt meg trendi utálni. Az nem baj, hogy a két film közel sem egy műfaj. Legközelebb írj cikket a körtéről, hogy de szar, hogy nem alma íze van vagy legalább barack.

    A vontatottságra meg szükség van kedves cikk író mert egy órában nem lehet drámát mesélni bár afelé halad a világ. Javaslom a Marvell - DC mozikat a kedves cikk írónak. Ott van dráma mikor Thanos csettint egyet és felezi a világmindenséget. Bár azt meg majd a Marvel nem fogja tudni überelni esetleg úgy hogy a párhuzamos világok felét is "elcsentinti" a következő fő gonosz.
    Utoljára szerkesztette: dyra, 2020.12.31. 17:02:29
  • duke
    #19
    Sejteni lehetett, hogy egy rakas szar lesz, miutan az amugy sem tul tehetseges szinesz, egyetlen dologgal volt vegig elfoglalva, hogy Orban Viktornak beszojon. Hat ez lett az eredmenye.
  • Lapajka
    #20
    Ő is írta és kamerázta is, sőt sminkelt, maszkmester volt, dramaturg, és mindenkinek az asszisztense is... mindenért ő a hibás természetesen.. és kedvesviktorod meg az isten... tudom én... semmi baj... XD
  • Lapajka
    #21
    Már amennyiben az abszolút igaz, helyes, korrekt objektív és őszinte kritika beszólás volna...
  • WiLDoR
    #22
    egetértek, a cikkiró téved.
    ez egy jó film volt, a csattanó a végén - meg legalábbis nálam - nagyot ütött.
    mondjuk kritikákat már régóta nem olvasok, mert az a tapasztalatom, hogy amit a kritikusok lehúznak, hogy hűderossz, azon általában jól szórakozok, amit meg istenítenek, hogy hűdemilyenkirály, azon meg konkrétan vagy bealszok, vagy fél óra után megy a levesbe...
  • ozimak
    #23
    Senki nem mondott ilyet szerintem :D De mondjuk ezt a kérdést neked is feltehette volna bárki fordítva: "Tehát akkor ez azt jelenti, hogy clooney jobb fej mint szarbán?" Csak azért mert az egyik politikus, a másik meg nemzetközilerg elismert jó színész. Ismétlem színész. Valljuk be... azért elég nagy előnyből indul clooney bármelyik politikus ellen :D De honnan tudhatnánk? Egyiket sem ismerjük milyen a TV kamerákon kívül...
  • pakeszke
    #24
    en csak azt nem ertem hogy Orban miert felelos az emberiseg kihalasaert?
  • Lapajka
    #26
    Azt viszont érted nagyon jól, miért Orbán a teremtő atyaúristened... igaz bumburnyák..? XD
  • ozimak
    #27
    Hát te most épp azt erősíted meg, hogy minden oldalon vannak "egybitesek" ahogy omega kolléga mondta...
  • UUUU
    #28
    En szeretem mind a dramakat, mind a lassu filmeket, de ez nekem nagyon nem jott be. Inkabb volt katasztrofafilm mint mas.
    Hasonlitott a Gravitaciora, bar az meg borzasztobbra sikerult, de ez is egy silany film volt szamomra.
  • doggy888
    #29
    Időpocséklás a film aki teheti kerülje el messzire, 5 percig azt mutatják h kiszed egy doboz corn flakes-t a szekrényből és leül mellé.
  • pali600
    #30
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mert ugye olyat kell kiküldeni űrsétára űrhajót javítani, aki eddig még soha sem volt kint. És egy terhes nő
    is mennyen már vele, mert az a legalkalmasabb. A két kan meg bent az űrhajóban énekelget.
    Ez a film mekkora rakás szar ...
  • Sequoyah
    #31
    Nekem tetszett a film, de a felsoroltak valoban gyengesegek. Az alapotlet jo, a latvany jo, a rendezes jo, elvezheto es kelloen atadja a dramaisagot.

    A dolog a tortenet es forgatokonyv kidolgozatlansagan csuszott el kicsit. Egesz egyszeruen a tortenetben nincs eleg a 90 perc kitoltesehez. Ezert kerultek bele olyan jelenetek amiknek a tortenet szempontjabol nincs jelentosege, de az idot azt kitoltik, viszont nagyon klisesek.
  • aemus
    #32
    Némi hasonlóságot vélek felfedezni a Brad Pitt féle Ad Astra c. filmmel. Sokat akar közölni, de a mondanivaló nagyja elmarad és inkább a nézőre bízza a döntést.
    Alapvetően nem rossz film, egyszer bőven nézhető.
    Utoljára szerkesztette: aemus, 2021.01.06. 09:40:16
  • Macropus Rufus
    #33
    Aki ezen a filmen kiakad, hogy igazából nem kap válaszokat, akkor az mit csinálna mondjuk egy Vivarium megnézése után :D :D
  • Archenemy
    #34
    "Te az a típus vagy, aki még saját magát se ismeri, nemhogy egy másik emberi lényt, akivel még 5 percet se töltött el.."

    :DDDDD Mondd csak, te sok időt töltöttél el azzal, akire reagálsz, te szerencsétlen? Vagy netalántán pontosan ugyanazt teszed, amivel őt vádolod?
  • Archenemy
    #35
    Ezeknek ha nem áll fel, akkor is a zorbán a hibás.