46
CoD
  • Baker1
    #1
    Holnapi napon jelenik meg a Call of Duty sorozat legújabb üdvöskéje. A látottak alapján mire számítotok? Ha meg is veszitek, melyik verziót tartjátok érdemesnek megvenni? Az Ultimate vagy a Standard kiadást?


    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2020.11.12. 13:11:31
  • scomcomputers
    #2
    Hello Bro...csinádd meg mán magyarosíítáást hozzája akkor megveszöm..
  • Baker1
    #3
    Szeva Scom! :D Hátte élsz még? :D
  • scomcomputers
    #4
    Hát már,hogy p'csába ne élnék..
  • maori721
    #5
    Sziasztok!Költői kérdés...Pc-és verziót honnan lehet beszerezni?
  • Dency
    #6
    Battle.net vagy kliensen belül
  • hunbalee
    #7
    CoD Black Ops Cold War: Dank DLSS auch in 4K und mit Raytracing flüssig?
  • repvez
    #8
    Nem nagyon értem én ezt a streameléses dolgot, hogy ez miért nem szurja a szemét a kiadóknak és a fejlesztőknek ?

    A YT és más streamelős helyet már azért bannolnak valakit, ha pár mp zenét betesznek háttérzenének , de a játékoknál, mert simán maradnak a végigjátszások és egyéb dolgok.
    A COD is már tegnap fenn volt a YT-on commentár nélküli teljes végigjátszásban 4 orás közbevetésben .
    A filmeknél is ha valaki csak egy körülirással mond valamit egy film premierről akkor mindenki elküldi melegebb éghajlatra itt meg több 100 ezren nézik mindenféle szankció nélkül .

    Ennyi erővel minek kellene játékot venni 20k-ért ha valaki ingyen felteszi és csak meg kell nézni ? Igy akár a torrentezést is lehetne legálissá tenni, mert ott is meg tudom ingyen nézni anélkül, hogy abbol a fejlesztő vagy a kiadónak haszna lenne.
    Csak az elöbbinél mégcsak gépet sem kell vennem hozzá se konzolt. Csak egy okostv-t.

  • undY1ng #9
    Egy kis érdekesség, mert ugye a cod széria is ugyanúgy az Activisionhoz tartozik.

    A Blizzard bukása.

    A szomorú valóság.
  • Baker1
    #10
    Youtube-on theRadBrad 5 perc játék után azt mondja, hogy ez a legjobb CoD. :D Szerintem nem. :(
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2020.11.14. 12:27:44
  • TomStorm
    #11
    Mi a baj vele?
    Multizol is?Én az miatt venném csak meg Zombi mód:)
  • TomStorm
    #12
    Nagyon nagyon gondolkozom már napok óta rajta.
    MW úgy fél évre lekötött a multija WZ nélkül
  • JonasSandor
    #13
    Az a baja hogy rohadt rövid mint minden része ahol van kampány.
  • Baker1
    #14
    Ha toltad a MW-t, akkor grafikailag első benyomásra kb. 2012-ben fogod érezni magad. Vannak benne MI problémák. Akárcsak egyedi ötletek, de jobb lett volna szebb köntösbe csomagolni őket.
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2020.11.16. 13:05:09
  • hunbalee
    #15
    "A Black Ops Cold War pénteki premierje új rekordot hozott, több digitális példány fogyott ugyanis az első napon, mint korábban bármelyik résznél. Köszönjük a Call of Duty-játékosoknak világszerte!" – nyilatkozta az Activision Blizzard EMEA régióért felelős vezetője, Anna Malmhake."
  • Baker1
    #16
    Ennyi. :D
  • TomStorm
    #17
    Na majd csekkolom este,most töltöm
  • TomStorm
    #18
    Na fújok egyet úgy 8 óra game után:)
    Nem akarom túl dicsérni a játékot nem akarok senkit befolyásolni engem se tudtak a megvétellel kapcsolatban.

    Egy biztos,nagyon jól döntöttem hogy megvettem!
    Zombiskodás nagy fun,MP igényesebb lett,sztorin nem unatkozok,grafikával semmi bajom,hangok tetszenek
  • Baker1
    #19
    Akkor Neked bejön. Lehet már öregszem, bakker. :( A havas pályán felvetted a halott katonától a nyilat? Elkezdesz számokat látni és hangokat hallani. :D Gondolom Easter Egg akar lenni.
  • TomStorm
    #20
    Igen az volt nálam is.Néztem is hogy mi van:D
    Van egy olyan Evidence is papírra írva amúgy amit ott láttunk
  • TomStorm
    #21
    Bár én ezt a gyanúsított(suspect) rendszert nem értem.
    Red Circus például.Kiválasztottam hármat,elkezdtem missziót de semmi.Bár ott még hiányzik egy evidence de le tudom szűrni ki az a 3.De semmi.Missziót letoltam amúgy miután kiválasztottam őket.Azóta is ott vannak misszió meg done
  • TomStorm
    #22
    Ja meg ez a Zombi mod!Itt mi a jófenét kell csinálni lol
    De szerintem ide akárhányszor megyek be másokkal azok is vakon vannak:D
  • scomcomputers
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    No most akkor mi van ha az aktatáska keresés után elhagyom a lakást és nem nyitom ki a szekrényt ahol a túsz nyög...?? Akkor is lecsap a faszi ?

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2020.11.17. 20:43:15
  • TomStorm
    #24
    Ez az Exfil-t nem számolja
  • undY1ng #25
    Nekem a béta MP kifejezetten tetszett de még "nem mertem" megvenni. Mivel úgy látszik az előző évi CoD MW megtartotta az elég nagy mennyiségű játékosbázisát és az egy ideig a BRjükkel úgy is marad, vajon ez meddig fogja húzni?
    Szívesen megvenném de ezért a cdkulcsért valamiért sajnálom a 20K-t. :(
  • Baker1
    #26
    Én vegyes érzelmekkel vagyok iránta. Ennyi pénzért teletankoltam a Mondeomat.
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2020.11.19. 22:53:39
  • TomStorm
    #27
    Na sztori vége Hardon(nem volt nehéz talán még egy fokozatot elbírt volna).Nekem tetszett!
    Közben L17 a Multi.1 Exfil sikerült zombiba végre!:)
  • scomcomputers
    #28
    Na mi van baccki a "Campaign"-t nem tolja senki...
  • Baker1
    #29
    Én azt a részt már elhagytam. :D Most a szovjetes küldit nyomtam, amikor álruhában tevékenykedünk.
  • TomStorm
    #30
    Fogalmam sincs.Én kinyitottam
  • scomcomputers
    #31
    Sajnos nincs választás,mert az ajtó bezárul mögötted,csak a túszos verzió van...

  • maori721
    #32
    Ha az X-Box verziójú kiadást veszem meg az elfog futni Pc-én?Win10 es op.rendszer van fent..
  • hunbalee
    #33
    NEM! Ez a játék nem play anywhere-es cím ,így ha te xboxosoat veszed csak xboxon játszhatod
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.11.24. 13:07:17
  • undY1ng #34
    Elég hamar kijött hozzá az a 33% leárazás... ennyire "buktavári"?
  • hunbalee
    #35
    Degesztre szedték magukat kb megint rekordot döntött ha ingyen adnák se lenne veszteség már..
  • darkSectorxxx #36
    Sziasztok, most az ingyen hétvégén ezt dobja nekem a játék... valami tipp?

  • Piko888
    #37
    Okédák fos játék, tele cheaterrel, de persze a senkit se banolnak.
  • scomcomputers
    #38
    ......Link........
    Sok mindent elmond..."ha igaz" de elég érdekes...végig kell nézni..
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2021.06.26. 12:48:33
  • darkSectorxxx #39
    Üdv! a Modern Warfare kapcsolatosan szeretnék kérdezni. Azért itt mert nem látok topikot neki, vagyis amit látok az kb 2 éve nem ment ott beszélgetés.

    Ha megvettem a Modern Warfare-t a Battlenet-en, akkor miért nem látom én azt a megvet játékaim között? Ez valami bug? mert nem tudom telepíteni ugye illetve a store-ba ugyanúgy azt jelzi hogy van BUY gomb, vagyis meg tudnám venni újra!
  • scomcomputers
    #40
    Itt se nagyon megy, jobban teszed ha ilyet a PH-n kérdezel ott pörög a topik..