8
  • bigjoe
    #1
    Nem tudom, lehet izlés ficamom van, de nekem kifejezettem bejött a sátánka.
  • Atisz #2
    Az egyik legnagyobb talány a világon, hogy ez a csávó honnan szerzi a pénzt a rosszabbnál-rosszabb filmjeire. Mondjuk legalább nem árt vele senkinek.
  • Szefmester
    #3
    A Happy Madison produkciós iroda az övé... Azaz az utolsó sok filmje tisztán őt gazdagítja. Így ha egy filmje jobb mint a nullszaldó (marketinggel együtt) akkor jön a pénz a következő filmre.
  • Botond #4
    Végignéztem, szerintem ez a 4,5-es verdikt olyan 4 ponttal lő a valós fölé. :D
  • grobs
    #5
    Saját magának csinálja, saját stúdiója van, sokat nem költ rájuk. Ráadásul most netflix-es szerződése van, úgyhogy garantált bevétele van (275 millió USD 4 filmért).
    Ő a főszereplő, ő írja a forgatókönyvet. Vígjátékok között hozza stabilan a középszar szintet. Ezzel kb. 3,5 millárd USD-t termelt eddig. Többet mint a teljes magyar filmipar a 2. világháború óta.
    Le lehet nézni, de tudja mit csinál.
  • Zombee
    #6
    Én kimondottan rühellem Adam Sandlert, de a Sátánka egy kurvajó film. Igazi agyament faszság. :)
  • Szefmester
    #7
    Jaja, a Sátánkána annyira rossz hogy már jó. A flúgos golfos is jó volt, a nagyfiúk is, és a második része sem volt borzasztó. Amolyan könnyed valami, bár sok olyan poénja volt ami tényleg sok volt bele.
    De pl a Csontdaráló nagyon jó film, bár az feldolgozás.. de akkor is. :D
  • csulok0000
    #8
    Amikor néztem ezt a filmet, már akkor tudtam, hogy vagy gyűlölni lehet vagy imádni. Imádtam és szinte már fetrengtem a nevetéstől miközben azon agyaltam, hogy lehet ilyen rossz filmnet csinálni :D Erre igaz, hogy már annyira rossz, hogy jó :D