7
Craftopia
  • Ironman2
    #1
    Pár napja jött ki ez a zseniális open world survival játék,egyenesen Tokió-ból.Igazi japán alkotás,igaz még ez is korai stádiumban van,de szinte az egész játék már rendelkezésre áll,Ráadásul most még 2 napig 10 százalékkal olcsóbb is a játék.
    Hihetetlen hogy miket belezsúfoltak a készítők,nem spóroltak semmivel se.Többezer kraftolható tárgy,rengeteg jármü,befogható állatok,farmolás,komplett gyárak épitése, (vágóhíd tetszik a videóban!) fejlődési skillrendszer,dungeonok,három hatalmas bejárható terület,hack and slash harcrendszer,bossharcok,multiplayer,szinte mindent megtehetünk benne.A karakter kinézetét is testreszabhatjuk.Mondjuk a rajzos grafika lehet sok embert majd eltántorít,de az összetett játék,és craftrendszer miatt érdemes rá beruházni.Nézzétek meg a trailert!



    Steam

    HONLAP


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.09. 15:38:19
  • Ironman2
    #2
  • Nomad90Hun
    #3
    Nekikezdtem én is. egyelőre a kezdő szigeten szerencsétlenkedek, próbálgatom a dolgokat.
  • Xsillione #4
    Nem rossz az első óra után, semmi igazán új nincs benne, ám szinte mindent összegereblyéztek, ami máshol megfordult és jó volt.

    A siklóernyő emelkedése a tűz felett meg kimondottan bejött.
  • Ironman2
    #5
    Megveszem én is mindjárt,meglássuk milyen lesz.Jó lenne csatlakozni egymáshoz,aki jobban ráér az lehetne a host,nemtudom szerverek vannak-e,vagy csak ilyen egymáshoz csatlakozó co-op van benne?
  • Xsillione #6
    Még nincs multi, így semmilyen coop nincs, majd egyszer talán.
  • Nomad90Hun
    #7
    Elvileg dolgoznak rajta, mert valami bug miatt nincs még multi. Gyanítom, hogy egymáshoz csatlakozós lesz, de meglátjuk.