14
Withstand:Survival
  • Ironman2
    #1
    Egy újabb korai megjelenésű játék,a posztapokaliptikus zombie survival open world...stb műfajból.Nézzétek meg róla a videót,van benne minden jóság ami kell az ilyen játékhoz,leginkább a Dayz,és Mist Survival keveréke.Én amúgy megvettem,ki is próbálom,nem kerül sokba,9 euro.
    Ja,és full magyar nyelv,hanggal együtt ahogy látom az adatlapon,erre kiváncsi vagyok.

    Steam oldala


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.07.09. 22:31:34
  • Ironman2
    #2
    Hmmm,nem is rossz játék,jóféle.Ha ezt egy ember csinálja az Unreal Editorral,akkor le a kalappal előtte az biztos.Stáblistában viszont vannak ismerős youtuberek,akik a 7 Days to die streamelésében is részt vettek.(Kage848,Cap00) Grafika helyén van rendesen,persze az Unreal 4 motor pereg alatta.Menü,és ikonok pofon egyszerüek.Craftolási rendszer egyszerü,van tároló,munkaasztal,és kulacsfeltöltő is a kezdő helyszinen.Kapunk egy dzsipet is rögtön az elején,amit majd lehet fejleszteni a garázsban (szupi ötlet).Egy kilátó,aminek az aljában pisztoly,és különféle lőszerek kezdésnek.-Persze ellenféllel még nem találkoztam a kezdő helyszínen,még az a szerencse.Az elején a vizbe nem lehet csak úgy beúszni,mert fertőzött,pedig a térkép szerint van elsüllyedt hajó is,teli kincsekkel.Jobban körül kell nézni,mert minden anyag,fa számít.Nyersanyagkitermelést,farmolást még nem láttam,de jó nagy a map,sok objektum van,amit lehet lootolni,majd irok az élményekről.Ja és tényleg full magyar.Az nem elég hogy magyarul jön be a menü,át is kell állítani a beállításokban magyar nyelvre is!

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.07.09. 23:17:23
  • lostprophet
    #3
    Vajon ki fordította magyarra? :O
  • Ironman2
    #4
    Szerintem valami elveszett próféta nevű egyén.
  • grebber
    #5
    Audiot is te toltad? Mindig jó látni ha valamiben szinkron is van
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.07.09. 23:44:39
  • Ironman2
    #6
    Én idáig csak hörgéseket hallottam a játékban,de ha az magyarul van,akkor nagyon profi a szinkron.
  • lostprophet
    #7
    Szerintem a szinkront véletlenül jelölte be a fejlesztő az adatlapon :D
  • Ironman2
    #8
    Na amit majd holnap bemutatok,abban nem te vagy a honosító a játékbeli lista szerint :)

    Illetve ma.

    Nem mondom meg hogy ugyanilyen stílusú játékról van szó,csak viccesebb.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.07.10. 00:53:57
  • Ironman2
    #9
    Szivatós játék,elfogy a lőszered akkor igen bajban vagy.Benzinről nem is beszélve.
  • Hexex86 #10
    Hebegős habogós videóteszt tőlem.
  • Ironman2
    #11


    Nézd majd meg a The Infected játékot is,hajnalban raktam ki a fórumra.Majd beruházok arra is,jónak igérkezik.
  • Hexex86 #12
    :) Rendben majd rálesek.
  • Ironman2
    #13
    Ja meg itt van az Among Trees amit most ajánlottam.Annyi jó játék jön ki mostanában hogy csak kapkodom a fejemet,de a munkahelyem meg nem akar szabit adni hogy játszhassak is egy jót nagyon.Remélem azért ősszel több pihenőm lesz.A Grounded-et is megvettem,és nagyon tetszik,azt már toltam.Valószinü be fogok engedni még 3 emberkét,ha lesz sok időm,mivel négyszemélyes co-op játék,és csak úgy élvezetes tolni azt.
  • lostprophet
    #14
    Egyelőre kivették többek között a magyar nyelvet is a játékból, mert a fejlesztő elkezdett kiadót keresni, és kérdéses, hogy ők belemennek-e a továbbiakban, hogy nem céggel fordíttatnak.