7
  • sárkánylovag
    #1
    EU-ba meg az USA közösségi alkalmazásait kellene betiltani és bevezetni sajátot,
    Google a legnagyobb kém valaha, mindent tud rólad persze csak a megfelelő reklámokért persze persze...
  • Palinko
    #2
    Végül is kína bekaphatja a sértődéseivel, hány amerikai vagy európai közösségi alkalmazás megy kínában? Na pont annyi kínai szemét kéne itt is, bár én is feltettem a wechatet, nekem már végem gondolom, de jó gusztustalan hogy az internet adta lehetőségeket ilyen fos országok mint kína, oroszország, meg india az elzárkózásra használja csak.
  • SANTANTICA #3
    így van...mindenki továbbra is az USA kormánynak továbbítsa az adatait...Apple Microsoft, Google, FB és társai....
  • SANTANTICA #4
    van baj az agyakban az ilyen gondolkodással....
  • morguldae
    #5
    Ja inkább az amerikai, közösségi platformoknak álcázott kémprogramokat kéne már betiltani! A facebook-kal kezdődően!
  • felemelő
    #6
    Tippemre ez oda-vissza lesz igaz, kínában sem lehet majd (már most sem könnyű) amcsi közösségi médiát használni.
  • felemelő
    #7
    Tudomásul kell venni, hogy pont a régi, kommunikáció hiányos korokban volt könnyű fanatizálni a lakosságot a másik ország/nép ellen ("azok csecsemőket esznek" vagy "a kollektívizmusban a feleségek is közösek", meg ilyenek).

    Pont az elzárkózások, az információáramlás korlátozása adja a veszélyes alapot a háborúkhoz.