49
Fast and Furious Crossroads
  • sertrex
    #1


    https://www.codemasters.com/fast-furious-crossroads-gameplay-reveal/
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.05.29. 17:15:56
  • ntex
    #2
    Hát öhm... Ez így első ránézésre elég gagyinak tűnik
  • grebber
    #3
    Nem kicsit meglepő hogy a jóféle CARS 1-2 után ki tudtak jönni egy ilyennel..néha csak kapkodom a fejem miket tudnak összehozni ,mintha MIB-es resetet kaptak volna és kb napközisként dobták volna össze nagyon gáz
  • Palinko
    #4
    Én is épp pár napja láttam az oldalon mert az F1 megjelenési dátumát ellenőriztem húgy júni vagy júli és láttam ezt a projektet, még gondoltam is hogy biztos jó lesz bár a filmek mára már nagyon silányak az első két rész maga idejében még egész jó volt a "kiafaszagyerek" kategóriában de már csak látványilag jók mostanra, gondoltam hogy ez játékban elég is lesz meg izgalmas, de ezzel a gameplayel szembesülni így most elég durva. Először azt hittem mobil game, de ezt így PC-re komolyan gondolják?

    Mintha valami kezdő csapatnak adtak volna egy ekkora címet és alpha állapotban lenne az egész, én komolyan nem is értem mi ez.
  • sertrex
    #5
    Nem hiszem, hogy játszanék egy ilyen játékkal. A Crew-val se játszottam, meg az NFS-ekkel sem. Legfeljebb utóbbiakkal még a kezdetekben. Ja! A Shift 1-2 is megvolt. De azért nem hiszem, hogy ne lenne itt helye az FFC-nek, mivel szerintem ennek is megvan/meglesz a közönsége. Másrészről meg az SMS egy játékfejlesztő. Nincs kőbe vésve, hogy ezután csak szimulátor vonalon tevékenykedhetnek. Volt már hasonló próbálkozásuk, a World of Speed, amit anyagi okok miatt eladtak egy másik fejlesztőnek, de korábban is volt árkád játékuk a Test Drive: Ferrari Racing Legend vagy épped a már említett Shiftek is inkább az árkád felé hajlottak.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.05.30. 09:20:57
  • Maxtreme
    #6
    nincs ezzel baj. Egész jó kis mobilos játéknak tűnik.....
  • Palinko
    #7
    Lehet hogy ironizálsz, de ezen vagyunk fennakadva:
    available for PlayStation 4, Xbox One & PC on August 7, 2020.
  • Maxtreme
    #8
    persze hogy ironizálok :D
    Ez max a mobilpiacon állná meg a helyét, vagy egy 2 eurós budget kategóriába, valami első játékos indie fejlesztőcsapat kezei közül.
  • Palinko
    #9
    Jah :( Pedig lennének jó lehetőségek az ötletben de nem ilyen megvalósítással
  • Timbu
    #10
    Nem azzal van a baj, hogy nem szimulátort fejlesztenek, hanem azzal, hogy egy igénytelen ****. (Ahogy ott volt az online játékuk is. Először lepasszolták, utána meg beleállt a földbe.) Ki volt az náluk, aki úgy gondolta, hogy ez így rendben lesz?
  • grebber
    #11
    CARS 1-2 után szerintem ők se gondolták komolyan ,de tényleg ha nem beszivva csinálták akkor fingom sincs hogy ki adott erre zöld utat..
  • sertrex
    #12
    Nem látom az összefüggést Lepasszolták és aki megvette AZ nem tudott vele élni. Mi köze volt az SMS-nek ahhoz, hogy kifújt miután eladták?
    Ezen meg egyértelműen látszik, hogy nem a 30+-os korosztálynak szól. És akkor még nem is említettük a távolkeleti piacot. Arrafelé igencsak szeretik ezeket az igénytelen sz@rokat. Szerintem anyagilag ez igen csak rendben lesz.
  • grebber
    #13
    Amikor a tisztességes CARS 1-2-ből nem megy el olyan sok akkor majd ebből a fosból elfog? Ugyanmár. Van amit a trilliárdokat hozó filmcím se ment meg...főleg nem ezt
  • sertrex
    #14
    Két teljesen más világ. Alma vs. körte.
  • sertrex
    #15



    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.06.03. 17:49:27
  • JonasSandor
    #16
    Gépigénye micsoda sehol sincsen.
  • grebber
    #17
    Nem mindegy? Ilyen látványvilág mellett kb 5 éves közép kategóriás vga röhögve viszi majd maxon..
  • JonasSandor
    #18
    Végülis tökmindegy, de azért illő volna megjelenés előtt kiadni valamit, nálam maxon 144 fps-el fog hasítani.
  • sertrex
    #19
    Codemasters
    @Codemasters
    Buckle up, #FastFuriousCrossroads arrives this Friday for Xbox One, PS4, and PC Collision symbol
    Get the crew back together for an action-packed ride with









  • grebber
    #20
    Jó szar lett.. csúnya, szarul is fut, és 4 órás az egész
  • sertrex
    #21
    Ja, engem nem igazán érdekel, csak gondoltam, csinálok neki egy topikot, hogy ne a PC topikban trollkodjanak ezzel.

    Persze azért akadt olyan, aki nem vette a lapot.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.07. 11:44:48
  • grebber
    #22
    Minden gamenek jár egy topik. Bár manapság kb az 50 kommentet nem élik meg az újak legyen az tripla AAA akár.Már nem menő a fórumozás...
  • Maxtreme
    #23
    ...azt még kihagytad hogy drága, és ezekhez képest még kurva sokáig is készült...
  • grebber
    #24
    Egyébként ami vicces,hogy pl egy "agyonhájpolt" Gridhez képest inkább tolnám az ilyen 4 órás "szarokkal" ami filmes jellegű akciózás ,mintha 30+ órán keresztül a szaros 6 db pályán autókázzak
  • sertrex
    #25
    A Covid és a Codemasters összekuszált mindent. Az F9 premierrel együtt lett volna a megjelenés, de a Covid miatt csúszott. Most meg már ki kellett adni a Bandai Namco szerződés lezárása miatt, mert a CM megvásárolta az SMS-t. Ha ez nem lenne, akkor szerintem jövőre az F9 bemutatóval együtt jönne ki. Vagy ha a Covid nem lenne akkor az eredeti F9 bemutatásakor jött volna ki. Ki tudja ezt még követni?
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.07. 13:10:31
  • grebber
    #26
    Mindenki jobban járt volna a Codemasters inkább a konzolos Onrush-t hozza ki pc-re. Anno úgy volt jön is de akkor bukás lett gondolom kaszálták. Pedig az is hozott volna annyi zsetont mint ez a game valaha fog..
  • sertrex
    #27
    Jójó! De az a lényeg, hogy ehhez még semmi köze a CM-nek. Mielőtt teljesen beolvad az SMS a CM-be, azelőtt még teljesíteni kellett a Bandai Namcoval kötött szerződéseket és ezért adták ki szinte együtt a Fast&Furioust és a PC3-at.
    Innentől kezdve majd jöhet a CM és az SMS közös jövője. Nem olyan bonyolult ez, amilyennek látszik.
  • Maxtreme
    #28
    ..és ez az a pont amit én a naív fejemmel nem értek. Az említett Onrush 5x hangulatosabb és jobb volt minden téren mint ez a szar amit a világra zúdítottak. Erre az okádmányra valaki azt mondta hogy na fiuk ez jó lesz, biztos nem bukunk vele!
    Mondom biztos én vagyok naív, de nem gáz kicsit nem hogy ugyanabba a vödör szarba lépni, hanem ezúton fürödni is bent?
    Annyira nem lehetnek barlanglakók hogy azt hiszik hogy az internet korában csak a cím fog eladni valamit.
    Őszintén szólva nem gondolom hogy ebből az izéből ha bárki néz 1 gameplayt, tetszik neki amit lát. Főleg nem 60 euróért.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.08.07. 13:36:36
  • sertrex
    #29
    Egyébként valaki próbálta már?
  • Maxtreme
    #30
    nem nekem bőven elég amiket olvasok, és a gameplay videk amit látok róla.
    steam: "Literally the worst 'PC' game I've ever played. Zero optimization or controls were ported to PC. Zero ability to change keybinds or even see what the actual keyboard keys are relative to all the ingame HUD indicating controls.

    Do not buy this

    ----------------------------------------------------------------------------------

    3.5 hours to finish (1h 10m of gameplay, 2h 20m of cut-scenes)
    So, we have a 'game' that only takes 3 hours and 30 minutes to finish.

    1 hour & 10 minutes = ACTUAL GAMEPLAY
    2 hours & 20 minutes = CUT-SCENES
    3 hours & 30 minutes = TOTAL GAME TIME

    Congrats to Ian Bell and your crew at Slightly Mad Studios!


    stb stb

    Szerintem kódmesterék megcsinálták az újabb Fuelt, ami a maga idejében szintén nem volt 1 túl jó játék, de ennél sztem még az is használhatóbb és élvezhetőbb volt.


    érdemes itt olvasgtani
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.08.07. 13:46:30
  • grebber
    #31
    Ez még nem codemasters és még namco eresztés.. De tippre egy random 1$-os bundle hamarosan ilyen címmel nyit majd
  • Maxtreme
    #32
    Mármint hogy ez a szutyok nem codemasters? Valami közük elvileg van hozzá
    Ha csak kiadók voltak, vagy bármi akkor is. Ők is rá kellett hogy bólintsanak.

    Vagy a fuelre gondolsz? Az azt hiszem Asosbo-Codemasters volt.

    Ezzel a játékkal kellett volna azt csinálni ami a múltban sok ennél sokkal jobb címmel is megtörtént. A fejlesztés közepén azt mondani hogy ok fiuk stop, mindenki format c:, full wipe az összes gépet, ezt így ki nem adjuk....
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.08.07. 14:09:30
  • sertrex
    #33
    Annyi közük van hozzá, hogy az SMS már a CM csoport tagja. A kiadó viszont a Bandai Namco. Az SMS egyébként is már dolgozott ezen, mikor a CM-mel megkötötték az üzletet. De végül is mindegy, mert a megrendelő mondja meg, hogy mit akar és ha nekik megfelel, akkor ez van. Gondolom ez csak egy promóció akar lenni a filmes franchisehoz és annyit kaptak amennyit hajlandók voltak fizetni érte. Ez egy sima megrendelésre történt üzlet és semmi több. De meg lehet nézni a hasonló, filmekhez rendelt játékokat, szinte mindegyik hasonló "igényességgel" készült.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.07. 14:21:45
  • Maxtreme
    #34

    Tán anno a Riddick volt az egyetlen üdítő kivétel :)
  • sertrex
    #35
    Én a Battle Los Angelesszel is elég jól elvoltam csak nagyon rövid volt.
  • sertrex
    #36
    Volt az NFS Undercover anno. Az se volt egy nagy szám, de legalább lehetett kormánnyal vezetni benni. Egy autós címben ennek alapnak kellene lenni.
  • Maxtreme
    #37
    Az első nfs aminél úgy igazán elkezdett hanyatlani a sorozat :)
  • sertrex
    #38
    :) Jaja. :)
  • JonasSandor
    #39
    Jó kurva rövid akkor, az előző részt 32%-ra értékelte a pc guru. Akkor ezt meg 10%-kot kap xxxxxxxxxxxxd
  • sertrex
    #40
    Nem sok közük van egymáshoz, a címet leszámítva.