24
V7lcy2U
  • Dency
    #1
    Megkapjuk a klasszikus C & C játék remastered verzióját+kiegészítőket hozzá:
    C & C Tiberian Dawn
    -Covert Operations
    C & C Red Alert
    -Counterstrike
    -The Aftermath

    Trailer:


    Megjelenés: Június 05.

    Hivatalos oldalak: EA - Steam
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2020.05.26. 14:42:01
  • Caliph
    #2
    végigtoljuk nosztalgiából is,de csináltak volna inkább újat. persze ezekre az alapokra építve,nem az utolsó förmedvényre :D
  • Dency
    #3
    Igen jöhetne valami új is, bár én ennek is örülök. Nem vagyok egy nagy RTS fan de ezekkel toltam én is anno kis tejfogasként, persze nem sokáig tudtam eljutni benne. :D A red alert utáni c&c-k már egyáltalán nem jöttek be.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2020.05.26. 19:04:23
  • Caliph
    #4
    a generalst azért még próbáld ki ha kimaradt :D cnc generals és kieg zero hour :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.05.26. 22:27:09
  • PeeTeR
    #5
  • Montanosz
    #6
    á emlékszem az előtte levő játékot a dűnét mennyit toltam :-D
  • Caliph
    #7
    én is azzal kezdtem,mondhatni,és azóta az rts bázisépítős nyersanyaggyűjtős játékok rajongója vagyok :) kár hogy a supreme commander 1 és a starcraft 2 óta nagyon nincs választásunk...
  • gabesz012
    #8
    Szerintem még a Tiberium Wars és a Kane's wrath is kifejezetten korrektek. A Ra3 és amik utána jöttek, azok valóban felejtősek.

    Ra2-t most is szívesen elindítom, az mai szemmel is teljesen vállalható kinézetű. Viszont így az elsőt is újra fogom tolni, arra azért ráfért ez a modernizálás. Talán akkor játszottam vele utoljára, amikor kijött a First Decade. :)
  • Dency
    #9
    Gyűtjői kiadások tartalma,amik már elfogytak:
    Special edition:


    25th Anniversary edition:
  • Caliph
    #10
    igen,kb az utsók, én a tiberium twilightra gondoltam igazából ahol elkezdődött a förmedvény,,de a ra3 valóban előbb volt 2 évvel.
  • Dency
    #11
    Kane felett megállt az idő.
  • JonasSandor
    #12
    Meg is jelent tényleg nem működik win 7-en?
  • datango
    #13
    már települ :D
  • Dency
    #14
    Azt írják hogy megy Win7-en is. De a 64 bit követelmény.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2020.06.05. 20:10:19
  • JonasSandor
    #15
    Nekem nem gond csak a hivatalos igénybe nincs win 7 megadva. Win 10 van a gépen ki használna még 32 bitet 2020 derekán? XDXDXD
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2020.06.05. 22:54:48
  • Dency
    #16
    Most már senki, laptopokra volt 32 bites win telepítve amiben csak 2GB memória volt, azoknak írom akik ilyesmi laptopon szeretnék elindítani.

    Megjelenés napján még kapott 1 launch trailert is:
  • Caliph
    #17
    hát nemtom,pár küldi után feladtam,inkább hagyom úgy ahogy az emlékeimben megmaradt... :D
  • JonasSandor
    #18
    32 bites játék nincsen már egy sem nem tudom mért is lenne még egyáltalán.
  • Dency
    #19
    Én normálon tolom eddig de voltak nehézségek.(gdi,nod-ot megcsináltam covert operationsba pedig gdi megvan) De inkább főleg a játék hibái miatt. Gondolok itt olyanra hogy a harversterek ha több refinery van akkor mindegyik abba akar bemenni amiben már van 1 harverster és csak köröz másik refinery meg ott áll üresen. Ha több tiberium szakasz van a pályán akkor hiába adom ki neki hogy honnan szedje,mindig 1x szedi onnan utána elmegy a másikra ahol persze ellenségek vannak. Vagy hogy kijelölt egységekkel rányomok a támadásra és abból mindig van olyan aki nem csinál semmit, újra kell kattintani. Olyan is van hogy a kijelölt útra menet ha ellenségbe botlik akkor megáll harcolni. Ezek mind mind nagyon idegesítőek. De ugye csak a grafikához nyúltak , játékhoz nem és minden baja megmaradt a régi korszakról. Amire szerintem kellett volna egy kis időt szakítaniuk a fejlesztőknek. Mindenkinek jobb lett volna.
    Pár bug még:
    -APC(ami a szállító kocsi) nehezen akarnak be-ki szállni, többször rákell klikkelni. Ha csak 1 embert szállítasz be és még hozzáadnál több embert akkor megkell várni még az az 1 beszáll és csak utána lehet.
    -Gránátos katonák állandóan túl közel mennek az ellenséghez így saját magukat is legránátozzák.
    -Orca aircraftok a mozgó célpontot túl sokáig kerülgetik-követik és nem lövik.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2020.06.14. 16:17:35
  • datango
    #20
    hehe, ez igy volt a regi c&c ben is! csak a grafikán javitottak a játékmotoron nem!
  • Dency
    #21
    Már kezdtem megörülni a ps missionoknál hogy egy kicsit változatosabb és meglepően könnyű a kampányhoz képest. Nem az van hogy bázist építgeted,harverstereket levadászod, majd lassacskán szétküldöd az enemy baset közel 1 óra szarakodás után. Aztán jött a pofán csapás a nod97 spec ops 2-nél. Folyamatosan küldi az elleneket az enemy, nekem persze kanyi pénzem van, alig tudok építeni. Erre az enemy meg mamut tankokat meg kismilló embert küld. Ráadásul ezt rövid időnként. Húúh most egy kicsit elment a kedvem tőle.
  • Samurai84
    #22
    Az Ai régen is annyira jó volt, hogy elég volt felfedned a fog of war-t az ellenség bázisáig, majd fogtad magad és végigépítetted sandbagekkel az útvonalat odáig, majd bezártad a kijáratait és megállt a tudomány szegénynél
  • Dency
    #23
    Na jó, jöhetne már az a patch.


    Utoljára szerkesztette: Dency, 2020.06.22. 12:32:19
  • Dency
    #24