5
Hytale
  • Ainz
    #1
    Fura hogy még nincs topicja a gamenek, de most már tutira megérdemli.
    Szóval Minecraft jobb grafikával és sokkal, de sokkal több cuccal. Ja és most vette meg őket a Riot Games.


    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2020.04.16. 18:11:35
  • grebber
    #2
    Ez a topikosdi sajnos 10 éve volt menő ma már nem igen van a játékoknak külön.Emlékszem anno amint kijött kb félnapont 500 új komment stb nem is lehetett követni. Most meg ha nyílik 3 ember kommentel és game over.
  • Ironman2
    #3
    Nem rossz,nekem tetszik.Bár sok ilyen minecraft klón van,de meglesem milyen.
    Most nézem,mégcsak a béta tesztelésre lehet jelentkezni.Ez jött emailben,mikor jelentkeztem rá:

    This email confirms that your application for the Hytale beta has been received!
    We will be in touch when we have more information to share about the beta testing process.
    You will also receive news and updates about Hytale from time to time.
    We very much appreciate your interest in Hytale, and can't wait to see you in game!
  • Caliph
    #4
    talán azért is lehet ,mert sorozatban jönnek a koppintások,semmi eredeti ötlet,mindenki a biztosra megy,és annak a 90 százaléka is szinte nem sokat ér. nagyobb neveknél azért van hozzászólásroham,de azok is szinte folytatás mind. most a cyberpunkot várja szinte mindenki,meglátjuk beváltja e az ígéreteket(nem fogja :D )

  • LeWyTy
    #5
    Én is furcsálltam, de nem csináltam neki... mert nem láttam értelmét.
    Nagyon igéretes.... attól hogy még nagyon fejlesztik.
    Sokkal ígéretesebb mint egy átlagos "minecraft klón".
    Ha végignézi az ember az összes blogposztját a fejlesztőknek akkor már most látni hogy ez azért jóval több mint a minecraft.
    Már csak ki kell adják és meg kell találja a közönségét.

    A napokban jelentették be hogy kooperálni fognak a Riot games-el. Innentől nem veszett az ötlet.
    Ha a League of Legends után ezt nem teszik tele fizetős dolgokkal akkor nagyon jó lehet.
    Nagyon várós.