5
  • Euro
    #1
    Az eszem megáll, hogy ma már mindenki a mesterséges intelligenciával jön. Bammeg, ma már minden programot mesterséges intelligenciának hívnak. Ok, tudom, eladható, jól hangzik stb. De bammeg, annyira gáz. A cikkben még az olyan szavak is, mint "mikromobilitás" - jesszusom. :D Annyira gagyi!
    Ezeknek az embereknek fogalmuk sincs arról, hogy mi az a mesterséges intelligencia. Illetve nem, ez nem igaz. Jól tudják, csak hát ezzel lehet vakítani a parasztot. Nem baj, én is a buta emberekből élek. Úgyhogy valahol megértem. Hajrá!
    Utoljára szerkesztette: Euro, 2020.02.05. 02:54:53
  • Zoliz
    #2
    Mindig vannak egyenlőbbek, mégis tagadják.
  • barret
    #3
    Egyenlőre még ott tartunk,hogy a roller nem is közlekedési eszköz! Ezt kellene rendezni inkább.Jó lenne besorolni valami kategóriába,hogy egyáltalán hivatalosan használni lehessen.
  • Ellaberin
    #4
    Szerintem meg a sima intelligencia tudna ezeken segíteni, nem pedig MI-nek eladott útvonaltervező vagy bármilyen elemzés.
    Mindjárt kevesebb bajt okoznának, ha csak egy bizonyos IQ szint felett lenne engedve a rollerezés ;)

    Ja és ha az első és az utolsó km-n közlekednek általában, akkor kb. pont arra nem tudnak alternatív útvonalat találni.
    De akár fizikailag korlátozhatnák is 10km/óra sebességre is az eszközöket - az elől még talán el lehet ugrani / nem esik akkorát a driver. ;)
  • t_robert
    #5
    szerintem is elég volna a sima intelligencia....
    - ne legyél barom és hagyd szerte az általad használt rollert...
    - ne száguldozz a tömött járdán a járókelők közt....
    - tarts be a szabályokat.......

    még csak elektronika se kell hozzá... :)