5
  • Zoliz
    #1
    Remélem Florence Pugh a Kisasszonyok-ból kap. Csakhogy a legérdektelenebbet emítsem és a legjobb film Jojo Nyuszi. :)
  • bunny
    #3
    Nyilván én vagyok sötét, mint a szénbánya de szerintem borzalmas volt a Joker. Először 3/4 óra után hagytuk abba, hogy ez szar. Aztán annyian mondták, hogy király meg oscar meg stb hogy újra nekifutottam, végignéztem. A második fele is szar. De nyilván csak én nem láttam meg benne a szépet :D
  • zetortraktor
    #4
    Engem mindig is érdekelt, hogy minek ez a defenzivitás bizonyos embereknél, amivel nyitsz. Vagy te is így gondolkozol, vagy másokat tartasz korlátolt baromnak, hogy szerinted így gondolkodnak, WTF. Ha valaki leírja, hogy szar volt a Joker, nem kell bevédenie magát álságos módon. Írd le. Szerinted szar volt. Vannak ezzel így jó páran. Azért bőven kapott negatív kritikát is. És sokan szerették - úgy tűnik a jelölők között is nagy volt a népszerűsége, ennyi.

    Egy film szeretete és utálata nem intellektus kérdése. Minden filmet imádnak és utálnak több millióan, nem te vagy az egyetlen.
  • Steel
    #5
    Joker király volt! Pont.
    Joaquin Phoenix-nek Oscar-t! Pont.