9
  • Zombee
    #9
    Nyilván Joker, Pingvin, Rébusz, Kétarc a legismertebbek, legrégebbiek, de valóban van bőven ellenség a 80 év alatt.
    Colin Farrell-t továbbra sem tudom Pingvinként elképzelni
  • zetortraktor
    #8
    Hát, azért lehet, hogy hoznak másokat, és bár tényleg talán csak a második változatuk lesz moziban (talán, nem tudom), de több értelme lenne újakat hozni, gondolom lennének dögivel nevek. Kár érte.
  • zetortraktor
    #7
    Ööö, ezt most úgy mondod, mintha nem lett volna Captain Marvel vagy Shazam (vagy Joker) 2019-ben - vagy idén Black Widow, illetve Harley Quinn. Vagy 2021-ben Black Adam, Eternals és Shang-Chi..

    Minél több van, annál több jut azoknak, akik új hősöket akarnak, és azoknak is, akiket csak a klaszikusak érdekelnek. Kecske-káposzta. Nyilván van, aki annak örül, amit kap, más meg azon szívja a fogát és irigykedik, hogy nem csak ő kap.
  • cateran
    #6
    Ja, isten ments, hogy valami masik kepregenyhez vagy tortenethez nyuljanak....olyan keves van beloluk, nincs mibol valogatni....
  • Zombee
    #3
    Ennek ellenére megint Pingvin és Rébusz lesz az ellenfél. Ráadásul Colin Farrell, mint Pingvin. Érdekes lesz, persze a maszk és trükkök mindent megoldanak.
    Látványra már most tetszik, a Nolan féle hightech egy modern metropoliszban kicsit kiherélte a hangulatot.
  • zetortraktor
    #2
    Ööö, nem sorszámoznak, mert... mit számít? Hányadik volt a legutóbbi Robin Hood? Sokadik. Képregényben nemrég jelent meg a Detective Comics 1000. száma. A Batman-féle saját füzetek is sok száznál tartanak. A végtelenségig lehet történeteket mesélni.
  • kisiku
    #1
    Ööö elnézést, ez hanyadik? Én még leragadtam a 1989-es Michael Keaton-ös (olyan is volt) verziónál...