13
  • Merwenus
    #1
    Az meg hogy a Jedi Fallen order kimaradt, de egy Tetris Effect bekerült meg a szerződ minősíti.
  • Kongy
    #2
    Death Stranding... ?
  • Tinman #3
    Majd jövő nyáron jelenik meg. Ez egy PC-s lista.
  • molnibalage83
    #4
    A cikk nem jelentette ki, hogy az. De a DS, mint év játéka a metascore alapján minimum véleményes..
  • yesname #5
    Aki a user metascore alapján dönt anélkül, hogy el is olvasná ki miért adott rá annyit amennyit... önmagát minősíti.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2019.12.29. 17:00:09
  • Tinman #6
    Jó, hát egy újregnek biztos nem világos, de az SG.hu "ezer éve" PC-s játékokkal foglalkozik. Majd lesz Death Stranding rivjú is biztosan, ha megjelenik PC-re.

    Abban viszont egyetértek, hogy a Death Stranding erősen megosztó és mint olyan eleve nem lehet év játéka, hiszen amit a játékosok egyik fele szeret, a másik fele, meg ún, azzal nyilván vannak bajok.
  • molnibalage83
    #7
    El is olvastam, több kritikát is megnéztem. Ne feltételezz olyat, amiről semmit nem tudsz.
  • molnibalage83
    #8
    Konzol exlu játékokat is bemutatnak...
  • Kongy
    #9
    Az égvilágon semmi gond nincs a Death Stranding-el, csupán annyi, hogy a plebsnek nincs ízlése, és inkább a tömeggyártott szarokat veszik meg, na meg fortnájtoznak és pubg-znek napestig.
  • molnibalage83
    #10
    Én azért majd sale-n megveszem PC-re. Aztán majd meglátom. Azt viszont tudom, hogy az Otherworldon Zoly kitolta és megvan az igen alaposan alátámasztott véleménye. Eddig minden játékot, amit ajánlott a csatorna az majdnem az volt, amit mondtak. Egyedül a Firewatch volt, ahol pislogtam, hogy a 0 valamit hogyan húzták fel.

    A DS kritikát ajánlom és akkor mutassa be valaki, hogy miért és hol téved. Én kb. mát azon röhögtem, hogy a futárszimulátorság a játék 90%-a a leírások szerint és még azt sem dolgozták ki. Nevetségesen mozog a figura 3 méteres tornyokkal és 200 kg tömeggel.

    Ha ez sincs megcsinálva, akkor a többi része mennyire ótvar? Az, hogy szép egy játék, az ma értékelésben 0 pont. Az az alap. Azon túl mit tud?
  • lammaer
    #11
    Annyira elcsépelt érvelés ez.. ha valami nem sikeres vagy nem jön be, akkor azért mert a tömegek izlése szar. Véletlenül se lehet a játék problémája....

    Én is néztem videót róla, olvastam revieweket is, és ha valami, hát a DS az tényleg egy unalmas sétaszimulátor.
  • Fbn Lx
    #12
    ha a death stranding számodra több élményt nyújt mint a "plebs" számára, akkor jelentkezz pizzafutárnak, szerintem álmaid hivatása lesz.
  • Kongy
    #13
    Nekem meg az a kedvenc érvelésem, amikor valaki videókra hivatkozik és még csak ki sem próbálta :D