8
  • wraithLord
    #1
    Még szerencse, hogy a telefonom 2017-es, így pont annyi új Android verzió jön rá, amennyi amúgy is jönne (2). :D Nem is vártam, hogy többet kihoznak rá.

    Egyébként meg lehet, hogy érdemes lenne visszatenni a hiperfontos pecsek meg szekjuriti pecsek nélküli eredeti Android verziót, mert kezd rohadtul beszaggatni néha... :D Hála a nagyonfontos frissítéseknek. :D
    Vagy inkább Lineage OS-t rakni rá...
  • cleric
    #2
    S10-re múlt héten megjelent a végleges 10.
  • esemve
    #3
    És pontosan milyen hardwares limitacioval magyarazzak, hogy az s8 mar nem kapja meg azon kivül, hogy vegyel ujat?
  • VolJin
    #4
    Az S10-em az android9.re mondja, hogy a készülék naprakész, nincs új elérhető frissítés.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #5
    Ez így van már évek óta. Minden "zászlóshajó" 3 főverzió frissítést kap és az első csak a lemaradás pótlása, mert többnyire tavalyi szoftverrel jelennek meg.
  • csigafi #6
    Nekem alapból le vannak tiltva ezek az idétlen frissítésék. Szeretem magam eldönteni mit és mikor frissítek. Nem csipem ha rám erőszakolnak egy nem kívánt frissítést nálam még mindig android 5 fut és tökéletesen teszi a dolgát.
    Hülyeségekre alapból nem használom a telefont :-). Na meg sokszor nagy hátrány hogy ezek a frissítések eléggé lelassítják a készüléket. Azt is imádom hogy a régebbi telefonok sokkal kompatibilisek voltak a számítógéppel is. Ne akarják már rá erőszakolni az emberekre a felhőket. Miért legyen csak azért net a telefonomon hogy felhőbe mentsen. Jó nekem a régi bevált sd kártya és társai. Telefonon nagyon keveset csatlakozok a netre mert szerintem ez nem arra van tervezve arra ott a pc, laptop stb. A fejlesztések javarészt se abba az írányba zajlik amerre zajlania kéne. Persze tudom hogy a versenyben és a piacon maradás miatt kapkodják el de semmi értelme ennek a rohanásnak. Minőség tartósság kell nem a gagyi. Ne akarjanak már mindent a felhasználok helyett irányítani. :-)
  • VolJin
    #7
    Egyrészt a frissítések alapból le vannak tiltva, csak jelzi a telefon, hogy van, és mit szeretnél.
    A felhőket meg eleve be kell állítani, ha használni akarod őket, mert hogy fiókhoz kapcsolódnak, a fiókot be kell állítani előbb, tehát kurvára nincs a verzióhoz közük.
    Összegezve, nem létező problémákról hablatyolsz...
  • csigafi #8
    Rohadtul nem láttál még android telefont ezek szerint. Gyárilag nincs letiltva egyiken se az automata frissítés ha netet kap azonnal le is tölti a frissítéseket ha akarod ha nem, ennyi. Aztán az agyon frissíttet android miatt szinte használhatatlanná is válik a telod annyira lelassul.
    Utoljára szerkesztette: csigafi, 2019.12.20. 04:35:36