9
  • NEXUS6
    #2
    Grafikában tényleg van előrelépés, de közben a konkurencia, viszonylag jól rombolható környezettel ad értelmet annak, hogy pl tankba pattanjunk és rárogyasszuk a kemper mesterlövészre a házat, ha máshogy nem megy. Vagy amikor egy fal mögött kushatsz, és mögötted a Nap, vagy egy fényforrás van, látod ahogy az ellenfél árnyéka melyik irányból bukkan föl, és nem ér meglepetés, stb.

    Na hát ebben a COD-ban ilyen nincs. Pedig én szeretem is a szériát, az első MW-t rogyásig jáccotam. Szal elszállt az idő, az Activision meg ül a babérjain, hiszen lassan bármit kiadhatnak COD néven tutti kasszasiker lesz. :(
  • Mat666
    #3

    Megvettem játszottam vele két és fél órát mondom gyors vissza kérem a pénzt de sajnos már nem lehetett mert túl sokat játszottam vele állítólag ez volt az indoklás hogy miért nem kapom meg a refundot.
    Teljesen átlagos semmi extra nincs benne a járműves multi az nagyon gyenge az amit ott mutatnak az 10 ével ezelőtt is kevés lett volna.
    A gyalogos pályák már jobbak de azt is átlagosnak lehet mondani. A grafika elmegy egész jó de ettől maga a játék még nem jó egy átlagos tömeg fps.
    Azért valahol vicces hogy a régi Mw1-2 a mai napig a legjobb részek azt amit ott mutattak nem tudták 10 év alatt megismételni volt egy két jó próbálkozás de ennyi.
    Ez a játék nem ér meg közel húszezret egy tízest max.
  • Zoliz
    #4
    Nade te is megvetted, amíg sok százezren-millióan megveszik felesleges a játék minőséggel foglalkozni amikor a marketing viszi..
  • Mat666
    #5
    Ja hát ebben van valami bár én az elmúlt 10 év alatt 2db Codot vettem ezzel együtt.
    De szerintem ez volt az utolsó.
  • R1c0
    #6
    Kotvány játék, elfogult cikk. De ez az én véleményem.
  • hawkie22
    #7
    A vélemények nem egyeznek mindenkinél, de hát nem is vagyunk egyformák. Szerintem meg az utóbbi évek legjobb CoD-ja, én nagyon jól szórakoztam a kampánnyal, és a multit is elöveszem minden nap 1-1,5 órára, ha van rá lehetöségem. Mondom ezt úgy, hogy anno, amikor indult a két nagyon vonal, CoD és Medal of Honor, akkor én a MoH vonalon indultam el.
  • Macropus Rufus
    #8
    a hozzászólásokat elnézve: akkor mi a fene miatt kell 175GB ennek a programnak? :o
  • esemve
    #9
    nap elött kushadas, arnyek kiszuras van :) rombolhato környezet na ez nincs.