3
  • M2 #1
    Remélem ezek az igazolványok szinkronizálhatók lesznek az Apple Watch Wallet appba is, mint ahogy a bankkártyák.
    Telefont már hagytam otthon (akár véletlenül, de leginkább szándékosan), de az óra mindig rajtam van.
  • kvp
    #2
    Az uj magyar szemelyik is tudjak ezt (nfc-vel), raadasul ugyanugy feltolthetoek barhova. Bar valamiert egyelore nem engedik a kartyan levo adatok teljes lemasolasat.
  • monk00
    #3
    Én azok közé tartozom aki minden évben megveszi az új apple termékeket, de ezt már én is túlzásnak tartom. Legközelebb a saját véremmel tudom majd csak használni a termékeiket? Mert a következő szint már ez lesz. Én 100% hogy semmilyen iratomat nem töltöm fel ennyik rendszerükbe sem. Nem elég nekik hogy hozzájuk került az arcom, ujjlenyomatom, és a számlaszámom? Komolyan, kezdem azt érezni mint a Mr.robot sorozatban, hogy tényleg mindenünket elakarják venni. Az a baj az ilyen dolgokkal, hogy elsőként csak fel ajánlják hogy van ilyen lehetőség, és élhetsz vele, mert megkönnyíti az életed. Aztán ha látják hogy mégsem akarod, akkor a következő évben már rákényszerítenek hogy csak ilyen feltételek mellet használhatod a termékeiket. Mint pl ujjlenyomat olvasó, arcfelismerés, hangfelismerés,számlaszám etc etc etc. Nem tudom megéri e ennyi mindent feladni egy szaros termékért?! Nekem biztos nem!