11
  • duke
    #1
    Felnem foghatom, ezeknek az agyatlan zombi filmeknek az altalanos nepszeruseget, mar evek ota.
    Nevetseges, mindegyik ugyan az a faszsag, a 0.5 km/h sebeseggel kozlekedo zombik egyszercsak ott teremnek valahol, minden elozmeny nelkul, es mindenkit megesznek. Allandoan megy a harc ellenuk, mikozben kb, eleg lenne egy harapas allo ruhazat ellenuk es kesz. Nem is kene veluk kulonosebben foglalkozni, siman egyutt lehetne elni veluk, ha epp nagyon tamadnak, akkor eleg csak arrebb gyalogolni.
    Utoljára szerkesztette: duke, 2019.10.23. 01:21:04
  • Archer6938
    #2
    A zombis film azért arat mert az emberek vágynak a mostani rendszer bukására. Nincs torvény, az egész elb@szott életunket egycsapásra újra lehet kezdeni stb. Az emberek vágynak erre. No persze nem pont úgy,hogy a családunkat felzabálják,de valahol vonzó az egész. :)
  • wodka
    #3
    Én szeretem a zombis filmeket, de az ilyen f..ságokat, amikor az egészet megpróbálják elviccelni...na az egy nagy baromság.
    @duke : sajnállak , mert akkor egy rakás más filmet sem tudsz megnézni a gondolkodásod miatt. Így kb az összes horror-film kiesik. Ha valami szórakoztató akkor nem érdemes azon filózni hogy miért az, mert akkor már tényleg nem lesz az.
  • Dynamic
    #4
    A Zombielandben pont nem 0.5-tel közlekednek a zombik, hanem rohannak. Mellesleg milyen az a harapásálló ruházat, melyik boltban árulják? Főleg a zombiapokalipszis idején. Persze be lehetne öltözni, de biztos marha kényelmes lehet 0-24-ben teljes páncélzatban rohangálni, plusz nyilván a mozgásban is korlátozza az illetőt. Egyébként egy csomó filmben, amiben lassú zombik vannak (pl. Walking Dead) kikerülik őket, ha nem muszáj nem harcolnak. A baj azzal van, hogy a zombi mindig támad, soha nem fárad, soha nem adja fel, és ha hordába verődnek, akkor a zajuk egyre több zombit vonz oda minden irányból, és exponenciálisan nő a számuk.
  • duke
    #5
    " Mellesleg milyen az a harapásálló ruházat, melyik boltban árulják? "

    Barmilyen munkaruhazati boltban kaphato. Ugy hivjak, hogy vagas es szuras ellenallo ruhazat. Ami a kesnek ellenall, az a harapastol is megved. Szoval nem kene semmi felhajtas. Az ember varakozik a buszmegalloban, jonnek a zombik, kicsit harapdalnak, de a szuras allo ruha megved. Aztan ha rajuk unok, akkor kenyelmesen elsetalok, mert 0.5 km/h sebeseggel ugyse ernek utol.
    Es kesz, ennyi lenne egy zombi film ha en forgatnam.
  • duke
    #6
    Ja tenyleg nem szeretem a horrort, es inkabb a gyilkosnak, szornynek drukolok, mert idegesit az aldozatok szerencsetlenkedese, bena gyava tehetetlensege. A legtobbszor megerdemlik amit kapnak az idiotasaguk miatt.
  • trabantos82
    #7
    Woodrow Harrelson nagyon jó színész, egyik kedvencem.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.10.24. 21:04:37
  • NEXUS6
    #8
    Elég lájtos lett. Zombiparódiából továbbra is Haláli hullák hajnala és az abszolút zskat Sétáló agyhalottak nálam a nyerő.
  • csigacola
    #9
    Most,hogy a második részt vetítik,gyorsan belenéztem az elsőbe,mert mintha valami derengett volna,de már nem emlékeztem.Na így már bekapcsolt néhány neuron és már világosabban jöttek elő az emlékek a filmmel kapcsolatban.Na ez volt az egyik film,amire nem szabadott volna egy percet sem pazarolni.Aranyos volt,de nem humoros és végképp nem hasfal rezegtető(néha mosolyogtam,mint egy csorgó nyálú bulldog). eltelt az a nyolcvan perc úgy,hogy nem is értettem mi a francnak csinálták meg ezt a filmet?! Több olyan Zombibaromság is napvilágot látott már,amin legalább lehetett röhögni.Az események lassan folydogálnak,mit folydogálnak,csöpögnek és valóban a film végén úgy éreztem,hogy ez volt az a film,amire egy percet sem szabadott volna áldoznom rövid életemből.Na éppen ezért,ezt a részt gyorsan ki is hagyom.Ezt már nem szopom be..
  • Zombee
    #10
    Sorolj már fel párat...!
  • ostoros
    #11
    Jó film. Szórakoztató.