6
  • VolJin
    #1
    A korábbi évadok minden részében volt történés. Jelenleg minden évad egy rész, amit elnyújtanak, és a drámára fókuszálnak a zombi fejbe vágott balták helyett,,,
  • Tinman #2
    Bejött Negan a tökömtudja melyik évad végén. A köv. évadot még lenyomtam. Azóta rá sem néztem.
  • molnibalage83
    #3
    Én is már csak nézegetem anélkül, hogy megjegyezném miről szól. Már arra sem emlékeztem, hogy Siddiq hasított együtt M-mel, erre is emlékeztetnie kellett a sorozatnak. De már arra sem emlékszem, hogy akkor mi van Rositával és kivel van együtt.

    Kb. ekkora nyomot hagy bennem.
  • gombabácsi
    #4
    lassan a barátok köztöt többen nézik, egy tízmilliós kis országban :D
  • Sequoyah
    #5
    Nalam is Negannal ert veget a dolog. Bar meg "kotelessegbol" nezem, de mar csak ha nincsen semmi mas...

    Ez mar nem a tulelesrol szol, hanem hogy mindenki idiotan viselkedik, es mind a karakterfejlodeseket, mind a tortenetet keresztulhuzzak csak mert nincsen ertelmes otletuk arra hogy mi legyen a kovetkezo reszben.
  • Cyberdog
    #6
    "...ami még riasztóbb, hogy a 18-49 évesek között a 3 évvel ezelőtti 8,4-es rating mára már csak 1,4..."

    A srácok, találtak valami értelmesebb elfoglaltságot, mint a TWD.

    "...összlakosságra vonatkozó számok alapján inkább a nyugdíjasok a kitartóak..."
    nincs kedvük a TV-t kapcsolgatni... :)