87
  • kvp
    #6
    "aki nem maga vezet, az nem férfi!"

    Nos regen csak a szegeny parasztok vezettek maguk. Mindenki masnak volt kocsisa. Aztan beloluk lett a sofor. Aztan amikor az autok mar olcsoak voltak, akkor az emberi munka tul draga lett a szegenyebb autotulajdonosoknak, igy kenytelenek voltak maguk vezetni. Persze a gazdagoknak mindig is volt kocsisuk (soforjuk), mert megengedhetik maguknak. Na most az automata autok csak ezt a szintet hozzak lejjebb, tehat mar a kevesbe gazdagabb, mondjuk felso kozeposztalybeli emberek is megengedhetik maguknak, hogy ne nekik kelljen vezetniuk. A vegen meg annyira olcso lesz, mint a lift, hogy mar minden panelhazban van, pedig regen csak a gazdagok kivaltsaga volt. (eloszor meg ott is liftkezelovel, aztan azt is automatizaltak hogy olcsobb legyen)

    Szoval aki mindig maga vezeti az autojat az csak siman szegeny. Igy volt ez mar az okor ota mindig.
  • tom_pika
    #5
    aki a vezetéssel járó stresszt élvezi az nem normális
  • barret
    #4
    A képen a csávót láthatóan nem érdekli az autóvezetés,mert az időt von el a telefon nyomkodástól.
  • Palinko
    #3
    Szerintem meg tök jó, és én nagyon szerettem vezetni még újdonság volt, de konkrétan pár hónap alatt meguntam pedig alig megyek néhány km-t egy évben. Régebben még nem volt mindenhol kamera tudtál egy kis élményt szerezni magadnak, de manapság pláne városban kurvára nem élmény. Tök jó lenne ha menne az autó magától addig meg szórakozhatnál az autódban, persze még nagyon messze vagyunk tőle de már látjuk hogy lehetséges. Akit meg a vezetési élmény érdekel irány a versenypálya és ott tényleg élményt szerezhet ahhoz képest a dugóban tötyögés semmi.
  • end3
    #2
    Hát nem mindig.., de legalább néha, - bár az anyós-ülésről, de valójában az asszony vezet! (Az "önvezetés iránti érdeklődést" én hozzácsapom a mai idióta, az emberi társadalom csak centrális, hálózati ellenőrzésben gondolkodó, félresikerült emberféleségek bűnlajstromához.)
    Utoljára szerkesztette: end3, 2019.09.30. 10:58:46
  • gombabácsi
    #1
    aki nem maga vezet, az nem férfi!
    XD