4
  • NeoMaN
    #1
    Senkit nem szeretnék megbántani, de ez a "játék" számomra rettenetesen szar. Majdnem hozza a Max Payne 1-et vagy az Alan Wake-et, de ez ma már az Odyssey és Days Gone korában nagyon kevés. Egy szó jutott róla eszembe: gagyi. A grafikáról való áradozást sem értem, mert mai szemmel high-on ez egyszerűen nevetséges.
  • NEOreg3
    #2
    Nekem a sokat szidott Quantum Break sokkal jobban tetszett ennél. Nálam leginkább sztori fronton vérzett el ez a játék, egyedül az utalások tetszettek benne, hogy próbálkoztak valamiféle world buildinggel, de aki nem olvas el/talál meg minden doksit, könnyen lemaradhat róla.
  • Palinko
    #3
    Tényleg nagyon rossz, a játékmenet is, a történet sem fogott meg a játék harmadáig eljutva se, pedig szeretem az ilyen meta témát, egyedül a grafika jó legtöbb helyen, de néha még ott is vannak hiányosságok és nem túl ingerdús az egész iroda.

    A max payne a maga idejében sokkal jobb volt ettől.
  • ugh
    #4
    Az oszes remedy jatek csak sajto altal felszopott jo esetben is csak gyenge kozepes valami.
    Az alan wake vagy qb ket rakas szar. A max paynebol is csak a masodik ertelmezheto jateknak.