6
  • Ender Wiggin #1
    Az első nagy csalódás volt...
  • monk00
    #2
    számomra érthetetlen miért is lett az 1 része sikeres. Még az eredeti verzió is unalmas volt
  • Zombee
    #3
    Főleg, hogy az eredeti verzió egy regény, a 2017-es film ezt dolgozta fel, nem a régi filmet. Ami meg egy tévéfilm volt. Amúgy nem rossz, hangulatos, és a Tim Curry féle Pennywise popkulturális ikon lett. Ez az új nem lesz az.
  • zetortraktor
    #4
    Ó, ez érdekes logika: ha valaki csinált valamiből egy rossz filmet, akkor abból más is csak rossz filmet tud?:)
  • zetortraktor
    #5
    Ez most nem nagyon nyert, hiszen Bill Skarsgaardról elég sokat beszélnek, ellenben én, mint aki nem láttam a régi TÉVÉS minisorozatot, azt sem tudom, hogy hogy nézett ki Tim Curry, de tippre elég röhejesen, ha 90-es évek. Nem mintha ez jelentene valamit.
  • Zombee
    #6
    Térjünk vissza erre 20-30 év múlva. Sokat (többet) beszélhetnek Skarsgaard-ról, mert 2 éves az első rész, most jön a folytatás. De basszus, az egy dolog, hogy neked a 2 részes tévéfilm (ne nevezzünk már minisorozatnak egy 2 részes filmet, ennyi erővel az új is minisorozat), de hogy soha életedben nem láttad magát a karaktert se, pedig érdeklődsz is a horror iránt, azt nehezen tudom elképzelni.