9
  • Ender Wiggin #1
    Aki Hellboyra szomjazik, annak még mindig ott van a két rajzfilm, a del toro-film színészstábjának szinkronjával. csak sajnos ezek óta is eltelt már majd 15 év...
  • Csaba161
    #2
    Hát tényleg nem olyan rossz, hanem nézhetetlen!

    Az milyen már, hogy a főhős nagyban lődözik és kifogy a töltényből és mindenki izgul, most mi lesz vele, hogy fogják felfalni a szörnyek...
    Erre snitt, és újra teljes erőből lődözik és amikor újra kifogy a skulóból, akkor tárat cserél...

    Na ne már, hát ha ez nem éppen a nézők teljes semmibevétele, akkor mi????
  • JonasSandor
    #3
    2008-as filmet most adták le a tv-be.
  • tibisan
    #4
    Nézzél már meg egy John Wick-et , attól akkor agy.aszt is kapsz majd ..Wick bácsi úgy veszi el az emberkéktől a fegyver , hogy azok nem csinálnak semmit se miután kicsavarta a kezükből a fegyver , és padlóra vitte őket.. megvárják szépen amíg az 2 másikat is lelő , és hagyják mindig még ezek után is fejbe lőni magukat , meg se próbálnak szabadulni vagy túlélni.
  • ostoros
    #5
    John Wicknek igazából a motivációja szánalmas... Értem én, hogy érzelmileg kötődött ahhoz a kutyához, de ezért végezni több tucat emberrel?
    És nekem a kiugrott bérgyilkosnak kellene szurkolnom... hogy ölje meg a volt főnökeit akiket lényegében elárult...
    Milyen szimpatikus karakter... az ellenfelei persze még kevésbé szimpatikusak... de ennyi.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2019.04.20. 20:33:29
  • lammaer
    #6
    A legtöbb akciófilm ilyen. Amikor a főhősnek 1-nél több emberrel kell szembeszállnia, akkor vagy egyesével jönnek (a többiek amíg várnak a sorukra addig a háttérben szotyiznak, facebookoznak a telójukon vagy jógáznak), vagy egyszere támadnak mondjuk egy felülről indított ütéssel hogy egykézzel védhetőek legyenek.

    Kimodottan szeretem nézni az ilyen jelenetekben hogy azok mit csinálnak akiket éppen nem püföl a hero.
  • NEXUS6
    #7
    Nem mondjátok, hogy a John Wick az nem is filmvígjáték valójában!?
    XD
  • Yagami
    #8
    Jó, hát ostoros...a szerelemhez neked nem sok közöd lehet, maximum felületesen érinthetett meg az életed során (vagy azt hiszed, hogy jobban, pedig hidd el, nem :) )
    Amúgy látom megint összeültek az sg-zsenik megmondani a frankót a hülyeségekről :D
  • ostoros
    #9
    Szerelem? Egy kutya iránt? Hm. Oké, ezt a verziót tényleg figyelmen kívül hagytam, de szerencsére itt vagy te.