7
  • quatlander
    #7
    "és gazdagon is halnak korán."

    Főleg ha van mellé Darwin-díja is. :)
  • end3
    #6
    Ez is csak egyfajta bizonyítéka az evolúció működésének. - A konklúzió viszont már "szegényebb", mert szegénységben is élnek emberek 100+ évig és gazdagon is halnak korán.
  • aemus
    #5
    Thomas McDade tanulmánya a cikk alapján mintha egy modernizált eugenikus fajelmélet lenne. Azzal a különbséggel hogy most nem rasszok alapján különböztetnék meg az embereket (ahogy eddig), hanem anyagi helyzet alapján.
    Éljen a kapitalizmus..
  • Shanny928
    #4
    Háát .. való igaz. Mindenesetre én biztos éhen döglenék, ha zabpelyhet reggeliznék :-)
  • zola2000
    #3
    Az okosabbja utána néz ... az okosabbja nem marad szegény.
  • nlght
    #2
    Az vagy amit megeszel, abból regenerálódik a szervezet. A szegényeknek jut a konzervkaja... az ízfokózóval, aromákkal, tartósítószerekkel telenyomott, olcsó műkaja. A pénzesebbeknek meg a drágább, de friss, megbízhatóbb termelésű kaja.
    Persze van kivétel is: a zabpehely nagyon olcsó, nagyon magas ásványi anyag, vitamin, és rost tartalommal jön, ráadásul összetett szénhidrát, alacsony glikémiás indexszel. Tökéletes reggelire. Csak az emberek b*sznak ezt enni szerencsére. Nekem jó, különben felmenne az ára, ha nagy lenne rá a kereslet.
  • Merces2
    #1
    Ez marhaságnak hangzik. Szerintem arrol lehet szó hogy a jó hús az alfáknak jut és a társdalmi státusz alfává tesz. Gazdag nő- pasi megkapja az egészséges , elsőszülött jó génálományú párt. A szegényeknek meg ami jut......