380
Star Wars Jedi: Fallen Order
  • Daermon
    #1
    Sziasztok!

    Gondoltam megnyitom neki a topicot, mivel szerintem hozzám hasonlóan nagy reményekkel várjuk, hogy mi lesz ez.
    A címen kívűl még semmit nem tudni, de a szombati Star Wars Celebrationon végre lesznek infók :)
  • Daermon
    #2
    Egy kis teaser érdekesség a hétvége elött :)
  • lwb
    #3
    Remélem lesznek benne loot boxok
  • jarlaxxe
    #4
    Én valami polkorrekt föszereplöt várok,lehetöleg afro-amerikai, transznemüt...az kell most a népnek.
  • lwb
    #5
    Vagy a default főszereplő mondjuk Rose Tico lenne a last jediból ... kivéve, ha megveszed a collector's gold deluxe editiont további 199 dollárért, mert akkor csinálhatsz sajátot.
  • TBTPumpa
    #6
    Tuti csaj lesz, aki mindenkit elver. Mostanában ez a trend.
  • wedge31
    #7
    Ez nem Bioware játék az majd a következö Mass Effekt vagy Dragon Age lesz, ha lesz még egyáltalán olyan.
  • lwb
    #8
    Ha lesz is, akkor vagy mobiljáték lesz paywallal vagy battle royale.
  • jarlaxxe
    #9
    Akkor egy nönemü Yodát akarok irányitani...
  • wedge31
    #10
    Yodából csak egy volt de mrs yoda az lehetsz..
  • jarlaxxe
    #11
    Vagy egy wookie jedi lennék még szivesen olyan mint Tyvokka, az brutál nagyot szólna.
  • Montanosz
    #12
    vanmár :-D

  • Árnyvadász
    #13
    Én SW CoD-ot várok. Elvégre ehhez értenek. Nagy intenzitású, pörgős, látványos, akció orgia és ha talán, nagyon talán imáim meghallgatnak, akkor csempésznek bele a régmúlt SW FPS játékokból megszokott gondolkodósabb, logikai feladatokat is, de az is lehet ezt kihagyják, mert nem divat és inkább csak a jedi képességek fejlesztésére mennek rá, meg az ebből adódó extrákra. Kíváncsi leszek, szerintem jó kezekben van a játék, csak a kiadó a fos. :)
  • Running
    #14
    Biztos nem lesz szar! :)
  • wedge31
    #15
    Egy kis pletyka ami még igaz is lehet.
  • jarlaxxe
    #16
    Micsoda? fehér férfi föszereplö? lesz ebböl még balhé.
  • Daermon
    #17
    Meglátjuk szombaton. Inkább nem élem bele magam :)
  • Ironman2
    #18
    Van egy látványterv az Amazon jóvoltából:

    LINK

    Ilyen szép lába csak egy nőnek lehet!!! (vagy tévedtem? D)

  • Daermon
    #19

    “Kezdjük a legizgalmasabbal: ezek szerint a főhőst a Gotham-sorozat zseniális „Jokere”, Cameron Monaghan formálja majd meg (az idézőjel csak annak szól, hogy a szériában soha nem nevezik meg a szereplőt, természetesen elsősorban jogi okok miatt). Ebből mintegy magától következik, hogy Monaghan képében férfi főhőst kapunk, méghozzá olyat, akit nem nagyon szabhatunk majd testre – az ő általa megformált figura sztoriját élhetjük majd át. A színész ugyan sem megerősíteni, sem cáfolni nem kívánta az értesüléseket, de még tavaly decemberben posztolt magáról egy fotót, amelyen éppen a mimikáját rögzítik, innen pedig nem nehéz összekötni a kettőt – de hát ettől is tűnik hihetőbbnek a pletyka.” IGN
  • Ironman2
    #20
    Attól még lehet szép lába neki

  • wedge31
    #21
    A Star Wars Jedi: Fallen Orderben nem lesznek mikrotranzakciók, és nem az EA grafikus motorjával hasít majd ...
  • Daermon
    #22
    És multi se lesz! Eddig jól hangzik :)
  • grebber
    #23
    Ezt szó szerint már csak elbaszni tudják

    "Azok akik ma este az EA Mixer csatornáján keresztül nézik a Star Wars - Jedi: Fallen Order bemutatását azoknak a MixPot ajándéka a Star Wars - Knights of the Old Republic (Classic Xbox-os kiadás) lesz! Magyar idő szerint 20:30"
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.04.13. 11:48:10
  • TBTPumpa
    #24
    Megjelenés: 2019. november 15.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.13. 12:38:33
  • JonasSandor
    #25
    Lesz már végre rendes kampánya is a game-ban?,most először kapunk 2003 óta értelmes részt is?
  • grebber
    #26
    Most volt a trailer. Egy BF-hez normálisabb és pörgősebb trailert hoznak össze mindig.Ez egyenlőre egy semmi volt. Gondolom valami saját show-ra tartogatják az értelmes videókat gameplayt.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.04.13. 20:48:08
  • wedge31
    #27
  • TBTPumpa
    #28
    Miii?? Egy AAA videójáték 2019-ben, aminek olyan fehér férfi főszereplője van, aki meg tudja oldani a problémáit és nincsen semmiféle nőnemű egyénre utalva?
    Már most az év játéka!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.13. 20:58:50
  • Xsillione #29
    Remek trailer, ez aalapján még lehet, hogy végre kapunk egy jó játékot a mostanában gyakori agyatlan villogó lövöldözés és fénybicskasuhogtatás helyett
  • lwb
    #30
    Remélem novemberig jön valaki az EA részéről és csinál belőle egy rendes looter shootert vagy battle royale játékot loot boxokkal.
  • lwb
    #31
    "aki meg tudja oldani a problémáit és nincsen semmiféle nőnemű egyénre utalva"

    Hát, ugye a főszereplő egy ex-padawan és a játékban a mestere az egy fekete nő lesz, csak szólok.
  • Kandurex
    #32
    Csak engem zavar, h semmi, de semmit, se kaptunk? Hol a játék?
  • lwb
    #33
    EA Play, E3. Majd ott lesz gameplay. Gondolom nem akarták kivárni a nyarat a bejelentéssel.
  • grebber
    #34
    Ezt mondtam én is.. Nesze semmi fogd meg jól. Azt addig is tudtuk hogy jön majd a játék és kb semmivel se tudtunk meg többet mint ami már "kiszivárgott". Mindegy, várunk tovább hogy kiderüljön mi is lesz ez a játék.
  • lwb
    #35
    Hát, annyit tudunk legalább, hogy ami kiszivárgott, az pontos. Sok minden szokott szivárogni és annak általában egy jelentős része kitaláció vagy korábbi koncepció: pl. DA4, a Joplin kiszivárgott már évekkel ezelőtt, de Morrisont kapunk helyette, mert Andrew Wilsonnak kell egy új magánrepülő aranyülőkés wc-vel.
  • wedge31
    #36
    Inkább God of War, mint Sekiro.
  • Ironman2
    #37
    Itt több részlet van!
  • SzirmosSzisza
    #38
    Van 1 régebbi leak, a legtöbb dolog bebizonyosodott belőle a trailer után szóval talán szavahihető. (nincs benne spoiler)
  • Daermon
    #39
    Él a Pre-Order már (sima és delux van, ami fénykard és droid kozmetikát ad pluszba).
    Bár én egy gameplayt azért megvárok előbb :D
  • Kandurex
    #40
    Preorder? Neked el lehetne adni a lánchidat,...kétszer is.

    Nem láttál semmit, nem tudsz semmit.