1
  • Macropus Rufus
    #1
    van némi elképzelésük az íróknak, hogy mit jelent 3000 év? Pláne vissza felé? LOTR filmhez képest meglepően primitív eszközökkel kell őket felszerelni (lévén, hogy a LOTR filmben is kb. a középkorban használt fegyverzettel voltak megáldva). 3000 év az már kihat a beszédre, a kultúrára de még a járásra is( napokban olvastam, hogy a középkori emberek milyen másképpen jártak mint mi: nekünk a sarkunk ér a talajhoz elsőként anno viszont a lábujjak. Ez eléggé más járást eredményezett. Forrás: https://index.hu/tudomany/til/2018/11/15/a_kozepkorban_egeszen_maskepp_jartak_az_emberek_mint_ma/) A technológiáról ne is beszéljünk. Szóval ez a 3000 évvel a múltban szólhatna kb. a kőkorszaki emberek mindennapjáról. Miért nem lehet mondjuk csak pár száz évvel a múltba rakni a sztorit? .
    De értem én, kell a pénz bármi áron, de ide a rozsdást, hogy a látvány világa az 1:1 LOTR. A karakterek kb. a LOTR is származhatnának, a ruházat a fegyverzet, a beszéd mind mind 1:1 azonosságot fog mutatni a mozifilmekkel. Lesz némi utalás arra, hogy most 3000 évvel vagyunk régebben, mert mondjuk másból nem lehet majd megállapítani.