8
  • bmw
    #1
    Mar mindenki szexualis zaklato....vicc....
  • Zombee
    #2
    Ide nekem egy kis szerepet Woody Allen-nél most azonnal, még a pénz sem érdekes... idióták.
  • kalapos01
    #3
    Mindenki? 5 ember, kábé. Vagy 10? A szokásos túlreagálás, mert ha valaki csak ilyen híreket olvas, akkor bizony soknak fog tűnni neki.

    Mindegy is, ő nem zaklatott senkit szerencsére, csak pedofilíával vádolják, szóval megnyugodhatsz. És még jobb hír, hogy bizonyítani nem fognak semmi, szóval ő is megnyugodhat.
  • kalapos01
    #4
    Te fogod világítani a filmet? És a New Yorki szállásodat miből fizeted? Vacsora?
  • Zombee
    #5
    Látom, megragadtad a probléma lényegét.
  • kalapos01
    #6
    Csak rá akartam világítani, hogy miközben azt írod, hogy a pénz nem érdekes, hazudsz, mert a pénztől is függne a dolog. Akkor meg minek hazudni? Egy átlagembernél ez a helyzet. Ha egy színész írna ilyesmit, az más, neki elhinném, de ő tud mást is dolgozni, és neki a további karrierjét is érintheti egy ilyen döntés. Szóval igen, lehet magasról, fellengzősen idiótázni másokat, de ha te lennél a helyükben, pontosan ugyanezt csinálnád. Magadra és a családodra gondolnál.

    Messziről jött emberként, nulla empátiával teljesen könnyű okosnak lenni. Mert pontosan tudod, hogy ha divatos véleményt hangoztatsz, ha idiótázol, akkor senki nem fog ellentmondni neked. Bezzeg, ha valaki "ellentmond", mint én, akkor összeomlik a kis világ, és jönnek a keserű kommentek, a visszaszólás. Ez van.
    Utoljára szerkesztette: kalapos01, 2019.03.21. 13:31:16
  • Merces2
    #7
    Szerintem agyvérzés hatvankét évesen..........
  • Zombee
    #8
    Látom, nem érted. Woody Allen ellen nincs elmarasztaló ítélet, tehát nem zaklató, nem pedofil, nem gyilkos. Addig csak vádaskodás, rosszabb esetben vádemelés. Ellenben élő legenda, akivel szerintem ma is megtiszteltetés együtt dolgozni. Egy Woody Allen filmben sosem a pénzért szerepeltek nagy nevek, hanem pont emiatt, mivel nem nagy költségvetésű produkciókról van szó.