7
  • WiLDoR
    #1
    Számomra ismét bebizonyosodott a filmet megnézve, hogy a kritikusokra nem szabad hallgatni.
    Szerintem qrvajó film volt.
  • zetortraktor
    #2
    Nem lehet rájuk hallgatni, ergó a szerinted kötelezően nézős filmek, Szürke ötven árnyalata-trilógia, a Sherlock és Watson, a Transformers 5, az új Jennifer Lopez romantikus komédia, a legújabb tininyál, stb?

    Vagy rád nem szabad hallgatni. Ez a másik megoldás. Mivel rém nagy ostobaságot írtál, ezért én erre hajlanék.

    Azt most hagyjuk, hogy a kritikusok szokás szerint imádták a filmet (legalábbis 5-ből 4 pozitívan értékelte), de nem érted te félre ezt az egészet? Minimális IQ-val az ember tudja, hogy olyan, hogy "kritikusok" nem létezik. Mint ahogy olyan sem, hogy "a nézők". Egyének léteznek. Sok kritikus nem szerette a filmet. De sokkal több szerette. Akkor "a kritikusok" most igazat mondanak vagy nem? Egy részük igen, más részük nem? Az egybites felhasználó lehet, hogy így gondolkozik, de lelövöm a poént: mindenki igazat mond.

    Az nem foglalkozás kérdése, hogy X kritikussal vagy Y háztartásbelivel vagy Z rakodómunkással egyet fogsz-e érteni egy film kapcsán. Van, amelyik film neked is, és a szomszéd varrónőnek is tetszeni fog, más filmet meg különbözőképpen fogtok megítélni.

    A kritikusok véleményét nem úgy kell értelmezni, hogy ami tetszik _a többségüknek_ az nekem tuti tetszeni fog vagy nem fog tetszeni. Ha ez így működne, akkor mindenkinek mindenről ugyanaz lenne a vélemény.
  • Zoliz
    #3
    Szerintem ő rendezte a filmet és jött propagandát csinálni neki, hogy minden hatökör megnézze.
  • morguldae
    #5
    Egyszer nézhető de nem nagy szám. A szokásos gagyi amerikai szuperhős... Mert az USA-ban halomban születnek a szuperhősök, USA a királyság....pfff.... uncsi már.... Megnézi az ember aztán a reakció, na jól van akkor ezt is láttam.... A szokásos amerikai látványfilm semmi mondanivalóval, 5 mondatos történettel....
  • subotal
    #6
    "uncsi már"
    Akkor nem kell elmenni a moziba és nem kell megnézni!
    És nem kell szapulni!
  • zetortraktor
    #7
    Nem vitatom, hogy igazad van, de te vagy a zombi fogyasztó, hogy elmész olyan filmekre, amik "na jól van, ez is láttam"-osok. Aki tudatos, az megpróbálja kerülni azokat a filmeket, amik ebbe a kategóriába esHETnek, és néz olyasmit, ami kurva jó leHET. Az öntudatra ébredés mindenkinél eljön valamikor, akinek van esze, eleve el sem jut addig a pontig, hogy azt mondhassa, hogy valami uncsi.

    (Az Amerika-fóbiát meg nem értem. Amerikai írók amerikai képregényeiben Amerikában élő hősök szerepelnek. A török képregényekben meg törökök. Van most több török képregényes film és szuperhősös sorozat, amiben Törökország a királyság - ha lenne magyar, akkor abban Magyarország lenne. Ha az jobb, választhatod azt is, a Protector egész jó volt szerintem.)

    (De ha jól tudom, és visszaidézek történeteket, amiket olvastam, pont hogy nem királyság Amerika némelyik sztoriban, de ez mellékes.)