9
  • rain70 #1
    "Metro Exodushoz mérten már érezni némi erőteljes kontrasztot"

    A Metro Exodus-hoz képest ez a game grafikailag úgy néz ki, mint valami olcsón készült rajzfilm...
    Utoljára szerkesztette: rain70, 2019.03.03. 11:34:46
  • molnibalage83
    #2
    Az hagyján, de hogy a két főgonosz csaj bandzsa vagy őrült... Vagy mi? Csak videókat láttam, de FCP óta, mintha totál ez lenne az egyetlen, amit beletesznek az FC-be, őrült és bandzsa karaktereket. :)

    A Metro szépnek szép, de amennyire hallottam sajnos ennyiben kimerül a tudása. Na nem mintha az FC jobb lenne a jelek szerint.


    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.03.03. 22:52:18
  • ugh
    #3
    A far cry karakterei pont ne bandzsak.
    A mas kerdes hogy ez es 5. Resz is primitiv feluletes, klises es valam vegletesen ostoba.
    Es itt most a kliset nem a klasszikus bazisfglalos, gyujtogetos gameplay eleme gondolok.
    A legtobb jatekos ezt szereti legjobban.
    Az 5. Resz ota sztorik cselekenye kiveteleen kreten.
    De anyira, hogy az is kreten aki szerint jo.
  • ugh
    #4
    Igen,csak a metrohoz meg 5 ev mulva sem lesz eleg egy akkori kozepes gep.
    Es az a jatek egy cso es kb. ugyanilyen szar is mint ez...
  • muerte2
    #5
    En jot jatszok vele.
  • Zoliz
    #6
    Tegyük hozzá rózsaszín-magenta rajzfilm, ki tudja kiknek :)
  • disorder14
    #7
    Metro Exodus Gameplay

    Kicsit gondold át ezt a "cső" dolgot, gondolom még egy percet nem játszottál az Exodus résszel. A gépigényről meg annyit, hogy i7 3770 + 8 giga memóra + rx 470-el játszok ami már most is "csak egy jópár éves" config, és FHD ultra configon zavartalanul megy.
  • molnibalage83
    #8


    Sajnos az Exodus is a jelek szerint csak "OK" lett, de nem az az átütő erő, amit vártak tőle sokan és én is. De valóban nem csőjáték már.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.03.04. 13:59:40
  • disorder14
    #9
    Nyilván izlések és pofonok. Engem rég nem fogott meg ennyire FPS játék, a sztorit is élvezem, tetszik ez az egyik környezetből a másikba csöppenős dolog :) Én a korábbi Metro játékokkal kb. csak kipróbálás szinten játszottam, lehet többeknek azért nem tetszik annyira az új rész, mert túlságosan eltér az eddigiektől.
    Utoljára szerkesztette: disorder14, 2019.03.04. 20:29:20