7
  • Montanosz
    #1
    nem tudom ki írja ezeket a filmes cikkeket és miért ekézi immár második alkalommal ezt a filmet, ami ugy látszik mégis népszerű hamár a sg-n 10 éve nem volt leirva a holocaust szó de erről a filmről öklendezni kell felesleges locsogással,
    szoval leirom mégegyszer remek kis szorakoztató film volt, semmiben nem rosszabb mint az előző
  • kalapos01
    #2
    nem tudom, (VESSZŐ!) ki írja ezeket a kommenteket, de nem tudom, hogy

    1. miért nem képes használni a keresőt, mert akkor látná, hogy alig 7 éve volt leírva az a szó, hogy "holocaust", és ha a magyar anyanyelvi formát vesszük, akkor a "holokauszt" pont januárban volt egy cikk címe?
    2. miért stresszel azon, hogy van egy film, ami egy embernek tetszik, egy másiknak nem. basszus, az lenne a meglepő, ha ez nem így lenne.

    A film, ahogy írtam a bevételi hírnél is, nekem is nagyon bejött.
  • kalapos01
    #3
    Én egyébként még nem találkoztam olyan folytatással, ami miatt lepontoznék egy korábbi részt. Hogy rontana el bármit is? Ki ír ilyet?
  • ostoros
    #4
    Nos, tévedsz. Ha a két részt mint egészet vesszük, sorozatként, akkor simán lehet olyan, hogy a későbbi részek tönkre teszik mint egészet.
    Láttunk már ilyet konkrétan sorozatoknál, hogy az első rész frankó volt, de a későbbi részek miatt a sorozatot mindenki gyengének értékeli.
    Sokan vannak így a star wars-sal is, pedig abban időben sokkal jobban elkülönül a részek története.
  • KoLaMan
    #5
    Feltetted a sok millió dolláros kérdést: "Ki ír ilyet?"
    Hát ez az, az SG név nélküli arctalan cikkei...

    Hogy a filmhez is hozzászóljak, ugyan még nem láttam, és nemigen várok tőle sokat (sőt...), de egyre kíváncsibb vagyok rá a sok eltérő, nem ritkán szélsőséges vélemény miatt.
  • dzsagon
    #6
    Ilyen volt anno a Lost is.
  • ostoros
    #7
    Tényleg. :)
    Még én is néztem belőle egy-két részt, pedig akkoriban nem is néztem sorozatokat. Abból amit láttam jónak tűnt, és mégis...