161
The Outer Worlds
  • wedge31
    #1


    Single player rpg ami valahol a galaxis szélén álló kolónián játszodik, nagyon NV feelingje van a játéknak ami már jó hír.

    Megjelenés jövőre.
  • Daermon
    #2
    És sajnos egyben az Obsidian utolsó független projektje. Kíváncsi leszek, a trailer hangulatos :)
  • lwb
    #3
    Kicsit Alpha Protocol találkozik Borderlands-szel. Boyarsky meg Cain biztos Firefly maratont tartottak az egyik hétvégén... Mondjuk nem panaszkodok.
  • fluency
    #4
    Én inkább arra tippelnék, hogy ennek a nov 23.-án az Obsidian fórumra kitett kérdőívhez lehet köze. De lehet tévedek. Ott a Fallout New Vegas vezet a :"What is your #1 favorite Obsidian game?" kérdésben. Sokan szeretnének egy új New Vegas részt ( igaz, hogy a fórumon kevesen szavaztak) és ez a trailer nem kicsit hajaz rá. :)
    Azért én a helyükben annyira nem rohannék, mert a mostanában kiadott játékok hemzsegnek a bugoktól. Ha az Obsidian megcsinálja azt, hogy kiad egy jó rpgt kevés buggal, akkor az nem kicsi fricska lesz a nagyoknak és visszaemeli őket a nagyok közé.

    Utoljára szerkesztette: fluency, 2018.12.07. 07:45:47
  • grebber
    #5
    Ez jónak tűnik várom szeretettel
  • molnibalage83
    #6
    NV?
  • Daermon
    #7
    Fallout New Vegas.
  • fluency
    #8
    Hijjnye ez egész jól néz ki...

  • wedge31
    #9
    " A stúdió azt ígéri, hogy a döntéseink nem csak az aktuális küldetést, de a sztori befejezését megelőző nagyszabású finálét, a csapattagok hozzánk való viszonyulását és természetesen a karakterünk általános megítélését is befolyásolják majd. Ebből bizonyára sokan kitaláltátok már, hogy nem csak egyedül fedezhetjük fel a világot, hanem amúgy Obsidianosan akár egy csapat élén, amelynek minden tagja egyedi képességekkel, saját küldetésekkel, motivációkkal és célokkal rendelkezik. A helyszín – a Halcony kolónia – a galaxis peremén helyezkedik el, amelyet különböző gigavállalatok próbálnak meg irányítani, de ebben a helyi, meglehetősen veszélyes élővilág azért nem szívesen asszisztál – hála az égnek saját hajónk lehet saját legénységgel, akikkel aztán nem csak a bolygón levő terepeket, de űrállomásokat is felfedezhetünk majd, így pedig sikerrel vehetjük fel velük a küzdelmet. "-ign

    Ez mind szép és jó de remélhetöleg az lesz a legnagyobb újitás, hogy végre kapunk egy viszonylag bugmentes obsidian játékot, mert hogy tudnak a srácok rpg-t csinálni az nem kérdés de a technikai részekel mindig hadilábon állnak.
  • jarlaxxe
    #10
    Ez sajnos igaz a KotOR 2, AP, F:NV is bughalmaz volt megjelenéskor.
  • PiszkosFred
    #11
    Amen :) Elvileg, amikor a Mikrofos megvette oket, akkor a dealbol ez a jatek kimaradt, igy nem fogjak (talan annyira) surgetni oket a kiadassal, hogy maradjon ido finomitani es tesztelni. Bar a Take Two sem a turelmerol hires, marpedig ok a kiadok a TOW-nel...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.07. 19:13:00
  • lwb
    #12
    Hát, nekem inkább az jön le, hogy igyekeztek humorosra venni a figurát. Az FNV nem volt ilyen, legalábbis többségében nem, A Courier története, ahogy kezdünk, hogy Benny konkrétan fejbe lő és eltemet minket, aztán ami a Légió, ahogy egész városokat mészárol le és taszít rabszolgaságba ... Ez inkább ilyen szatirikus izének látszik ahhoz képest. Szóval feelingben nekem inkább Borderlands. Játékmechanikában eléggé fallout new vegasos.

    Mindegy, bejövős nagyon.
  • Daermon
    #13
    Na nekem bejön. Persze PC-re veszem :)
  • fluency
    #14
    Na a Gamespot is tett fel egy videót, egész jó kis beszélgetés lett. Ha valaki nem látta volna.

  • wedge31
    #15
    The Outer Worlds - infóáradat és új képek
  • Daermon
    #16
    Némi új infó
  • Kissssss0 #17
    hát nem tudom... engem nem fogott meg ez a trailer, obsi játékaiknak nagy része mindig tudta hozni az elvárásokat tartalom és hangulat terén(fallout NV, kotor 2 örök kedvenc) de ez valamiért nem jött át nekem most, ugyanakkor olvasva az infót hogy akár "speciális hibáink" is lehetnek igencsak érdekesen hangzik, már nem is emlékszem mikor játszottam utoljára olyan játékkal ahol számolni kellett a hátrányokkal is, és nem csak halmozni az xp-t közben meg félistenné válni.
  • Mr_no_NaMe
    #18
    Igazából nem... egyáltalán nem néz ki jól, sőt :D Fallout like gagyi klón SZAG (ha illat lenne, de ez szag)
  • Daermon
    #19
    Nem tudom. Kétlem, hogy egy B kategóriás bugos valamit akarnának, mint a Bethesda :D
  • fluency
    #20
    "Fallout like gagyi klón SZAG"...nem tudom miért érzed ezt... Talán mert azok csinálják, akik a Fallout 1-2-t? :)
  • Daermon
    #21
    Sőt! New Vegast is ide vehetjük, hisz azt is az Obsidian csinálta :)
  • PiszkosFred
    #22
    Hat, remelhetoleg nem es esznel vannak a sracok, mert a mikrofos most mar siman bezarja az egesz studiot egy Bethesda/FO76 fele blama eseten es alapithatnak megint ujat.

    Nem hiaba tettek rendbe jo par jatekkal kapcsolatos pletykat a napokban (bolygok, urhajo, stb.), hogy ne legyen teves az info es az erre (is) epulo hype, mert aztan megint jon a rage.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.24. 11:54:24
  • jarlaxxe
    #23
  • wedge31
    #24
    Kezdődik...
  • fluency
    #25
    Én igazából attól azért nem félek, hogy egy FO76 féle blama lesz. Amin elcsúszhatnak szerintem az az engine. A Unity motorral már tök jól dolgoznak. Pillars 1-2, Tyranny jó lett és nem volt sok bug. Persze voltak apróbb hibák, de nem volt vészes. Ezen a téren pl. a DOS2 durvább volt megjelenéskor, mint az Obsidianos játékok. Az Unreal Engine 4-et nem tudom mennyire ismerik, de nagy pofonokba is bele lehet szaladni vele pl. BT4. Szép meg jó a motor meg minden, de nem tudom, hogy hogy dolgoznak vele.
    Károgók meg mindig is voltak/vannak/lesznek, akiknek semmi nem jó. Boyarskynak meg Cainnek megvan a viziója, hogy mit akarnak csinálni. Elég eltökéltek is, én kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki ebből. Az már egész jó ötlet, hogy fóbiát kaphatsz a játék során, a kérdés az, hogy ez jó lesz-e a játékmenet szempontjából vagy inkább zavaró... :)
  • fluency
    #26
    Az NV-t azért nem írtam, mert azon nem dolgozott se Boyarsky se Cain. :)
  • Daermon
    #27
    Sokat merit majd a játék a KotOR 2-ből
  • fluency
    #28
    Akkor már ezt is dobjuk be a közösbe. :)

  • grebber
    #29
    Milyen hosszú lesz?
  • wedge31
    #30
  • Although
    #31
    Ebből nem sokat lehet megtudni. Van egy kis fallout rendszer beütés mint VATS. Amit spec én szeretek. Mikor megjelenik okosabbak leszünk. Chris Avellone és Microsoft kérdésben.
  • jarlaxxe
    #32
    Microsofthoz semmi közük mert ezt a játékot még a Take-Two adja ki.
  • fluency
    #33
    Creating The Dark Comedy In Obsidian's The Outer Worlds: link
  • grebber
    #34
    The Outer Worlds - megvan a megjelenési dátum?
  • Daermon
    #35
    Pár companionról infó
  • Daermon
    #36
    Felixról csak nekem ugrott be Atton a KotOR2-ből? :D
  • fluency
    #37
    Igazából több karakterhez hasonlít a figura szerintem. Ahogy írtad: Attonhoz a KOTOR2-ből, meg szerintem Vector/Malavaihoz az SWTOR-ból, meg az új SW filmekből a Poe csávóhoz kicsit. :)
    Viszont ez két manus egyre szimpatikusabb nekem:


    Utoljára szerkesztette: fluency, 2019.02.26. 20:10:54
  • fluency
    #38
    Na itt egy újabb videó a játékról. Elég sok új infót tartalmaz:

  • PiszkosFred
    #39
    Na egy evig ez is Epic exkluziv lett (+ windows store). :)
  • PiszkosFred
    #40
    Hja, a forras, meg mielott...