6
  • bdzsana
    #1
    Támogathatta? Olyan brutálisan tolta a Trump kampányt a választások alatt, hogy le is iratkoztam a wikileaksről, és még rajtam kívül jó sokan.
  • ostoros
    #2
    ŐŐŐŐ... nem. Csak Trumpról nem volt MIT kiszivárogtatni, mert azt a mainstream sajtó 24 órában tolta a pofájába a jenkiknek, ellenben A másik jelöltnek meg nem csontvázak, hanem tömegsírok voltak a szekrényében.

    Értsd: A Trumpról kiderült dolgokkal nem tudott volna villogni a kiszivárogtató oldal, mert azokat a sztorikat a CNN vette meg jó pénzért.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2018.11.29. 20:58:16
  • bdzsana
    #3
    Nem a szivárogtatásról van szó. Eddig is ezt csinálta. Jól tették.
    Viszont a napi 10-15 db proTrump cikk, és megosztásai a csatornáikon azért elég egyértelműek voltak. Teljesen egyértelműen kampányoltak Trump mellett.

    Utoljára szerkesztette: bdzsana, 2018.11.30. 09:21:50
  • Sequoyah
    #4
    Azt akarod mondani hogy Trump botranyai annyival fajsulyosabbak voltak, hogy azzal mar napi szinten foglalkozott a mainstream sajto?
    A masik oldalrol pedig a szivarogtatason kivul nem keves abszolut kitalalt remtortenet is le lett nyomva az emberek torkan, szoval a Wikileaks nagyon is nyakig benne volt a dezinformacioban...

    Egyebkent a ado-papirjaira a mai napig varunk, hogy lassuk hogyan csalta az adot, szoval lenne ott mit szivarogtatni...
    Utoljára szerkesztette: Sequoyah, 2018.12.05. 21:12:35
  • Sequoyah
    #5
    Arrol nem is beszelve, hogy allitolag peldaul az Oroszokrol is voltak erdekes informacioik, de azt valahogy nem igazan siettek publikalni...
  • dzsagon
    #6
    A mai napid azt hittem, hogy ez egy normális csávó, de tévedtem.