3
  • nlght
    #1
    2014-2015 tájékán kipróbáltam az akkori verziót egy kiállításon kb 4-5 percre, olyan kezdetleges, béna és gagyi volt, hogy ha rendeltem volna és ezt hozták volna ki akkor nagyon mérges lettem volna és átverve éreztem volna magam

    nem tudom mit hoznak ki ebből, de az tény h egy szemüvegben nincs sok hely akksi számára... már ez elkerülhetetlen kellemetlenséget okoz
  • kvp
    #2
    Ipari celra az Epon megoldasai a jok. Teljes latoter lefedese es a vezerles kulso egysegbe helyezese megoldott. Gyakorlatilag egy telefon a vezerlo egysege, abban van az aksi is, csak kijelzo helyett csak a touch resz van a tetejen, a kep es a hang meg megy a szemuvegre, droton, a tappal egyutt. Se aksi, se teljesitmeny, se miniaturizalasi problema nem adodik igy es a szemuvegbe csak a ket kijelzo es a fules kerul. (plusz opcionalis kamera es mikrofon, de a legtobb ipari felhasznalashoz nem kellenek) A telefont meg lehet nyomkodni, mint egy kontrollert, tehat barmilyen 3d-s megjelenitesre kepes program megy vele alapbol.

    A Google-nak ezekbol az elonyokbol kellene hoznia joparat hogy komolyan lehessen venni az uj szemuveguket.
  • csicso82
    #3
    Ilyen szintű miniatürizáció még nem megoldott, legalább 10 évig. (úgy, hogy talán emberi ára legyen)