11
  • alma2
    #1
    Borzaszto zavaro, hogy a "gagyi muanyag folianak latszo" valami ami a kepernyon van, hullazmik mint a papir ossze-vissza torve meg a raeso fenyt. Jo kis feltegla telefon. Eloszor azt hittem vissza lehet csevelni a kijelzot, hogy egy vastag filctoll legyen, de ezt nem mutattak, igy halal az egesz.
  • M2 #2
    Pont olyan szarul néz ki, és pont annyira felesleges, mint eddig is gondoltam! Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy 10 év múlva mindenkinek ilyen lesz, mást nem is lehet majd kapni. Lásd még: tepsi mobilok.
  • wraithLord
    #3
    Ilyen név, és nem kínai? :D Vagy csak az USA-ban jegyezték be.

    Amúgy kihajtva úgy néz ki, mint egy megrágott 8 collos tablet. :D

    Szerk.: Hát a videót elnézve kínai.
    Utoljára szerkesztette: wraithLord, 2018.11.05. 12:28:18
  • molnibalage83
    #4
    Egészen biztosan nem csak ilyet, mert ma is léteznek minimál és kisméretű okostelók is.
    Abban egyetértek, hogy az egésznek értelme kb. semmi.
  • quatlander
    #5
    Gyönyörű egy izé.
  • NEXUS6
    #6
    Élettartam gondolom legalább másfél hét.
  • barret
    #7
    Kíváncsi lennék,hogy karcolódik-e a kijelzője? Ha igen,akkor a hajukra kenhetik...
    Az a ragyás fólia gyönyörűen mutat.
  • Cat #8
    Szerintem ebből a videóból nyilvánvaló, hogy a nagyok miért nem adtak még ki saját hajlítható készüléket. Ez vállalhatatlan így.
  • M2 #9
    Léteznek persze, olyan kis cégektől, akiknél biztos lehetsz benne, hogy egy-két év múlva nemhogy támogatása nem lesz a készülékednek, hanem a gyártója se létezik már.
  • kvp
    #10
    "Kíváncsi lennék,hogy karcolódik-e a kijelzője? Ha igen,akkor a hajukra kenhetik... Az a ragyás fólia gyönyörűen mutat."

    Az a folia a kijelzo. Ket irasvetito folia kozze van nyomtatva a teljes kijelzo, csak sajnos a hordozoreteg megnyulik es rancosodik, amikor ilyen kis ivben meghajlitjak. Sajnos tenyleg vallalhatatlan, de ma meg csak ezt tudja a muanyagra nyomtatott flexibilis oled technologia.
  • zola2000
    #11
    Ha tablet módban nem így fogja törni a fényt, és telefon módban nem lesz ilyen vastag, akkor jó lesz ez (majd valamikor)