75
Skull and Bones PC játék
  • Savaran
    #1
    Kötetlen beszélgetés a közelgő játékról!
  • Savaran
    #2
  • grebber
    #3
    "A Ubisoft Singapore (Assassin's Creed IV: Black Flag) csapata egy újszerű többjátékos élményt ajánl az Indiai-óceán habjain és a kalózok veszélyekkel, árulással, de egyben mesés kincsekkel teli világába invitál. A Skull & Bones világán az összes többi játékossal osztozol, így hajóddal az óceánt szelve bármikor találkozhatsz egy másik kalózkapitánnyal, de akár egyedül is játszhatsz, ha szeretnél. Eleinte egyedülálló hajódat igazi flottává bővítheted, összeállításakor pedig kiválaszthatod, milyen erősségeket szeretnél összegyűjteni a különböző hajótípusok közül választva. A Skull & Bones taktikus csatáiban emellett ki kell használnod a szél és az óceán tulajdonságait, hogy a legelőnyösebb pozícióból küzdhess tovább. Az erősebb ellenséges hajókkal, például a kalózvadászokkal szemben szükséged lesz barátaid segítségére, de vigyázz, bármikor elárulhatnak és megléphetnek a kinccsel!"

    Ahol a Sea of Thieves elhasalt - kipróbáltuk a Skull and Bonest
  • Savaran
    #4
    Meghatározó élmény volt számomra a Black Flag, mikor meghallottam hogy lesz "multis black flag" akkor tudtam rögtön előrendelés lesz :)
  • Savaran
    #5
  • grebber
    #6
    Skull & Bones késik, kihagyják vele E3-at.
  • Savaran
    #7
    Nem baj, inkább minthogy egy bugtengert adjanak ki. Mondjuk azért arra kíváncsi leszek milyen vga lesz hozzá az ajánlott.
  • Kandurex
    #8
    Miért lenne bugos? Inkább a lófasz tartalom miatt kell tartani...
  • grebber
    #9
    Szerintem pénzügyi okai vannak. Most híreztél elég jól elvan eresztve az Ubi a steam mentesség + epic gyűlölet miatt szinte 100%-ban uplay eladás van mindenből ami rengeteg zseton nekik..Így eltolják ami ebben az esetben totál érthető
  • Savaran
    #10
    "Miért lenne bugos"? Vajon miért? Elvégre nem is szokott bugosan kijönni, egy siettetett játék...ne nevettess!
  • grebber
    #11
    Ubisoft nem igen a bugos játékairól híres. Legalábbis nem olyan szinten hogy hatehadjárat legyen ellene mint pl anno a Batman AK miatt volt..

    Far Cry-ok, Divisionok ,AC-ek tisztes iparos munkák így nem félek a bugosságtól
  • Savaran
    #12
    AC Unity elég bugos volt, az AC Origins is a megjelenéskor
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.05.19. 22:25:16
  • Kandurex
    #13
    Inkább legyen bugos, mint egy multi only hulladék.
  • Savaran
    #14
    Ebben egyetértek! Attól félek én is hogy multira fog kiéleződni, rengeteg mikrotranzakzióval!
  • JonasSandor
    #15
    Ebből se lesz semmi. A büdös életbe nem fog kijönni, most újrakezdték az egészet.
  • Palinko
    #16
    Nekem is kivan, már a black flagnél megvolt a játék 70%-a. Persze kellett volna pár mapot generálni, pár hajót még beletenni, plusz a másikban nem lévő mechanikákat lefejleszteni, ez egy Ubinak simán ment volna pár hónap alatt. Kijöhetett volna lövöldözhettünk volna egymásra és aztán lehetett volna ez az új elképzelés másik cím, vagy a 2. rész vagy tudom is én, de nekem is nevetséges hogy már várni is meguntunk a dologra és most is csak annyit kaptunk hogy kezdik elejétől az egészet.
  • grebber
    #17
    A hírekben az van szolgáltatásként akarják kezelni, kb mint a Siege-t évekig támogatják majd adnak hozzá új cumokat stb. Én jobban örültem volna ha amolyan Star Citizen jelleggel ezt is ketté bontják ,lenne egy fasza 20-30 órás kalózos story, meg a fosmulti része
  • JonasSandor
    #18
    Hát jah mindenből már ilyen multis faszságot csinálnak.
  • hunbalee
    #19
    Megint késik...
  • robicarlos6
    #20
    Skull & Bones – Új részletek szivárogtak ki
  • robicarlos6
    #21
    A SKULL & BONES TOVÁBB SODRÓDIK: A JÁTÉK TÁRSRENDEZŐJE ÉS VEZETŐ DIZÁJNERE ELHAGYJA A HAJÓT
  • Savaran
    #22
    Úgy néz ki ez a játék is olyan lesz, mint a HL3 XD
  • JonasSandor
    #23
    Mi lesz péntektől hétfőig? gépigény is jött hozzá ami atom durva, paks 2 kell hozzá.
  • JonasSandor
    #24
    Másfél hét múlva bejelentik a dátumot.
  • JonasSandor
    #25
    Este nyolckor megtudjuk, ebbe a megjelenés után se raknak kampányt? Ez így eléggé szar.
  • JonasSandor
    #26
    Töröljék már a francba az egészet. Ismeretlen időre megint elkurták. Ettől még a dead island 2 is jobban áll :D:D
    Ha kurvára el kellett megint tolni akkor látszik hogy még mindig elég hulladék egy játék lehet.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2023.01.11. 22:44:06
  • AnuluWork #27
    Amellett, hogy szar választásnak tartom Ázsiát a Black Flag után, ez a hajópimp is baromira hányingernek tűnik. Volt UBI játék amit ingyen se, pedig szarrá hypeolták, ez is olyan lesz.
  • Plata
    #28
    Ha már Black Flag,az a játék jó?
    Nekem megvan,de sosem raktam fel,mert próbáltam pár assasins creed-et de az oltári szar irányítás és béna játékmenet miatt a Blac Flag-et sosem raktam fel.
  • Maxtreme
    #29
    ...és figyeld meg, ha egyszer valaha megjelenik akkor is tele lesz buggal :D
  • Darun
    #30
    Én az első AC-t próbáltam, de pár óra után abba kellett hagynom. Egyszerűen nem fogott meg benne semmi. A BF irányitása is elég messze van a jótól, de meg lehet szokni. Többen is panaszkodtak rá a története miatt, az sem tökéletes, de nekem bejött. Az egyetlen AC amit végigvittem. Mondjuk engem ez a kalózos szetting megvett. Annak ellenére is, hogy a főszereplő amúgy elég antipatikus. Sztem adj neki egy esélyt.
  • JonasSandor
    #31
    Black flag a legjobb törtbe kitoltam csutkára csak az online része maradt. Aztán megvettük nekikezdtem ki kéne tolni mégegyszer az online részével együtt.
  • Plata
    #31
    Nekem megvan a 2,3,4 Black Flag,Revelations,Unity,Syndicate,Chronicles China.
    De a Black flag-et pont nem próbáltam ki,amiket kipróbáltam azok annyira egysíkúak voltak,a városok sem túl érdekesek,főleg hogy a PC-n a billentyűkiosztás iszonyat gáz volt,meg kb annyi volt a játékmenet hogy marha magasra felmászol aztán leugrasz valami idióta nyakába.
  • AnuluWork #33
    Az tuti! Igazából hiányzik valakinek ez a játék?
  • Darun
    #34
    Az alapötlet nem lenne rossz, mert a hajókázást szerettem a Black Flagben. De akinek esetleg akkor lett volna kedve, sztem ennyi év bohóckodás után már letett arról, hogy ebből bármi is lesz. Én pl imádtam csak úgy a viharban manőverezni is, közben a legénység énekelt. Ha épp valami kereskedőt is üldöztem közben, az volt a csúcs.

    #31 Nekem spec azóta is kimaradt minden más AC is. Talán még a Rogue ami érdekelne.
    Nyilván a BF története se valami izgalmas thriller, de vannak benne fordulatok (mondjuk én pár helyen logikátlannak éreztem), összességében tetszett. Hasonitani csak az első részhez tudom, de a széria első része köztudottan gyenge volt.
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.01.13. 13:38:52
  • Palinko
    #35
    Origin-ig érdekes, utána teljesen más jellegű játék lett ami a többségnek bejön, de szerintem nem lett túl jó és sokan úgy érezzük ez már nem AC.

    Szerintem AnuluWork is arra utal, hogy nem hiányzik senkinek ez a játék, mert a BlackFlag meg a Rogue hozta magával ezt a nagyon hangulatos hajókázást, amit újra átéltek volna az emberek és online csatákban tovább vittek volna. Black Flag 2013, Rogue 2014, még idekeverném a World of Warships-et is ami 2015-ben jött ki és onnan is elszipkázhatott volna a Skill and Bones játékosokat! 2015-2016-ban tökéletes időpontban kijöhetett volna és igazából nem is értem mi tartott ennek a fejlesztésén fél-1 évnél többet, mikor a modellek, mechanikák, térkép is akár megvolt, az online részéhez is értettek az AC multi miatt, szóval már csak össze kellett volna kicsit kötni és megjelenhetett volna. Nyilván csak egy fapados verzió aztán hónapról-hónapra javult volna és fejték volna a tehenet mint a hasonló játékok.

    Persze azóta kijött a sea of thieves (2018) meg a skull and bones is jócskán többről szól mint a kezdeti tervek, de még ahhoz képest is 5 év eltelt és teljesen biztos hogy fejlesztői pokolban forgott 10 évet ez az ötlet, másodlagos, harmadlagos prioritású projektként és ez nem szokott jól elsülni.
  • 0Fritz
    #36
    Állítólag jelenleg a több évnyi fejlesztés után is kevesebb tartalom van ebben, mint a Black Flag játékmenetének hajózós részében.






  • AnuluWork #37
    Ez így qurva unalmasnak tűnik. De látom, van majmunk, vagy mi a szar volt mellettünk, remek ruháink lehetnek, trendi, Watch Dogs 2 szintű outfitje van a lámpás embernek is, és a hajók úgy fékeznek és gyorsulnak, hogy csak nézek. Esküszöm, első blikkre (áh, nem, sokadikra is), a Pirates of the Burning Seaben is több feeling volt, mint ebben valaha lesz!
  • JonasSandor
    #38
    Kurva nagy bukás lesz.
  • Marsszonda
    #39
    Hopsz,beta meghivot kaptam :D
  • JonasSandor
    #40
    Zárt béta megy. Most tolja valaki németűl.