12
  • noland
    #1
    Beszakadt a gipszkarton az alatta lévő űr miatt. Van ilyen, hisz emberek vagyunk.
  • quatlander
    #2
    Garázdaság
  • TokraFan
    #3
    Oroszok! Ennyi.
    "Jó lesz az Ivan, beragasztjuk azt kész"
  • fonak
    #4
    Jönnek elő a régi reflexek, szabotőröket keresnek minden mögött.
  • kvp
    #5
    Azert az hogy csak kinyomta sziloval azert durva. Ha beheggeszti, megcsiszolja es lefesti ujra, az eletben nem derul ki hogy mellenyult.
  • duke
    #6
    Gondolom orult, hogy volt egy fel percnyi ideje, hogy eszrevetlenul kijavitsa, ahogy tudja.
    Nem volt modja tobb oras lakatos munkara.
  • Sith
    #7
    Már ha tényleg a véletlen elbaszás igaz akkor azért megnézném hányunknak lett volna elég vér a pucájában oda menni a főnökhöz. "Figyi... véletlenül szétfúrtam az x millió dolláros űrhajót"
  • defiant9
    #8
    Nekem tetszik ez a "minden rosszban van valami jó"-t meglátó mentalitás:)
    "jól végezte a munkát, mert kibírt egy kilövést és utána két űrben töltött hónapot"
  • T_I
    #9
    A hegesztésnek is különlegesnek kellett volna lenni, mert egy sima hegesztésen simán kiszökik a levegő. Tudom tapasztalatból, mert egyszer egy zárófedélen a lakatos/műszerész ellenkező oldalra fúrta a zsákfuratot, és a kérésem ellenére behegesztette, majd a másik oldalról kifúrta. Na nem is lehetett vákuumot csinálni a készülékben!
  • Kissssss0 #10
    ha már ennyi időt kibírt akkor tényleg jól meg lett csinálva.

    csak hát ugye az ilyet nem foltozgatni kellene hanem jelenteni rögtön a főnöknek... khmm.
  • kvp
    #11
    "A hegesztésnek is különlegesnek kellett volna lenni, mert egy sima hegesztésen simán kiszökik a levegő."

    Igen, megneztem, ezt szegecselni szoktak. Van direkt erre a celra gyartott beepitett tomiteses szegecs keszlet, amit regen meg kazanok gyorsjavitasara is hasznaltak, tehat nem csak a nagy homerseklet kulonbseget, de a nagy nyomast is birja. Persze a bena munkasnak tenyleg csak szilo lehetett keznel...
  • fonak
    #12
    Az oroszok most már az amerikai űrhajósokat gyanúsítják, hogy az egyikük megfúrta a Szojuzt. Ha ezt komolyan gondolják, feltehetően vége az együttműködésnek vagy az amerikaiak vetnek véget neki válaszul a vádaskodásra, vagy az oroszok.