5
Bermuda:Lost Survival
  • Ironman2
    #1
    Már lassan egy éve hogy megjelent a Nightbox korai megjelenésű túlélőjátéka,de az igazán várandós javítás,csak tegnap érkezett meg hozzá.Érdekes egy játék,egy kicsit Subnautica,kicsit Stranded Deep,és kicsit Raftos.D Van benne kevéske fejlődési lehetőség,de a térkép az iszonyat nagy itt is,és minden persze a víz alatt található.Storyról még nem tudok semmit se hogy van-e.Tutorial az elején megtalálható induláskor.

    Steam oldala

    Gameplay videó a kezdésről (spolieres)

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.08.27. 15:50:57
  • Ironman2
    #2
    Ha sokat úszunk,és merülünk,akkor fejlődik a karakter,egy idő után szintet lépünk,és gyorsabb lesz a merülés,és az oxigén visszatartás,tovább tudunk a víz alatt keresgélni.Többféle roncs,és felfedezni való található,persze ott vannak azok a rohadt cápák itt is.A bázisépités a vízen kb ugyanolyan mint a Raft-ban.Azt még nem láttam hogy feljönnek-e a cápák harapdálni a szélét.D.Na és artifactok is vannak amiket össze kell gyüjteni.Érdekes hogy külön van egy craftláda a mentőcsónakban ahol össze lehet rakni a dolgokat,mert kézben nem lehet,igy mindig fel kell úsznunk a mentőcsónakhoz.
  • Ironman2
    #3
    Na egész jól állok így a nyolcadik nap után:

  • Ironman2
    #4
    3 vízszűrő,mert gyorsan fogy a víz,egy sütő,forralóedénnyel kibővítve már,egy munkaasztal,egy térképasztal,kötélszárító,kettő craftolós láda,egy sima láda,egy desztilláló,de majd jön a többi dolog is.Rengeteg nyersanyagot kell gyüjteni itt is,még jó hogy sürün van loot respawn.Vannak olyan objektumok amikből több nyersanyagot ki lehet termelni,azokat nem árulom el,legyen mit felfedezni.Egyelőre halakat fogdosok a szigonnyal,azt is tudom hol vannak,pont egyenesen kell bemenni a vízbe a kép szerint.Igyekezni kell a nyársalással,mert a kiömlő vér szagára jönnek a cápák.Nekem már kettő is jön ahogy felfejlődtem.Sajnos még csak 2 terület elérhető,a másikban még nem voltam,tehát sokáig fogják fejleszteni a játékot úgynézki.Van egy elaknásitott terület is,oda érdemes lemenni óvatosan,mert található valami,amit szintén nem árulok el,és van valahol egy hatalmas elsüllyedt hajó is,amiről a helyszin kapta a nevét.Jól le lehet vele ütni az időt.Vannak benne érthetelen dolgok,pl átaludtam egy egész napot,mert annyira lement az energiám,előtte felpakoltam élelemmel,és vizzel,mert ha pihenés közben elfogy valamelyik,akkor megáll a pihenés.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.08.29. 01:26:48
  • Ironman2
    #5
    10.nap után: