7
  • wraithLord
    #1
    "Több lépésben jelenik meg a Galaxy X"

    Jövőre a Samsung a CES-en még csak egy középen befűrészelt táblagépet mutat be, ami a mit sem sejtő látogatók hajtogatásra irányuló próbálkozásai nyomán intuitívan kettétörik. Ez a készülék hivatalosan 2019. április 1-én fog megjelenni, és ez képviseli majd az új generációs okoskészülékek első hullámát.
  • Sir Cryalot
    #2
    Mennyivel egyszerűbb mint használható szemüveget csinálni ami veszélyeztetné a retardált featurökkel hódító fejőstehén tévébizniszt.
  • CairoJack
    #3
    7 colos tablet semmire nem jó, 10 col a kényelmes, azt viszont nem tudod értelmes méretű telefonná hajlítani, ez jelenleg bukó...
    Ja, és gondolom fél milla lesz, szóval nem lesz éppen slágertermék.

    Utoljára szerkesztette: CairoJack, 2018.07.24. 16:29:07
  • M2 #4
    "az első körben csak korlátozott mennyiségben jelenne meg, az ár pedig akár 1500 dollár felett is lehet"

    Tisztára mint a VR cuccok. Hasonlóan fogják ezt is kapkodni az emberek. Sehogy.
  • Cat #5
    Valószínűleg nem is lényeg, mert szerintem gyártási, kapacitási problémák is lehetnek. Pl. nincs/nagyon drága valamilyen szükséges anyag/alkatrész, és ilyen áron is bukó, de elsők akarnak lenni a piacon. Az elektromos autóknál sem ritka ez a hozzállás, hogy minden egyes legyártott és eladott autón bukik a gyár, presztízs, illetve az autónkénti átlag károsanyag-kibocsátás mérséklése miatt mégis csinálják.
  • mortep
    #6
    A próbálkozás az innovációra becsülendő, azt viszont nem tudom megérteni h miért majmolják az almát névadásban. Nem iphone-t gyártanak
  • wraithLord
    #7
    Nem majmolják, már jóval az iPhone X előtt így hívták ezt a koncepciót... csak még mindig nincs belőle semmi.

    Az x amúgy is egy régóta jól ismert marketinghúzás. Még régebben kimutatták, hogy az x-ezés pozitívan hat az eladásokra. Mindennek a nevében x van, ami k*rvadrága (rossz ár/érték arányú). Divat az "ex"-et x-szel rövídíteni, pl. Extreme->Xtreme.

    Iphone X, Galaxy X, Oppo Find X, Vivo Nex, Vivo Apex, Nokia X, Nexus, Pixel... Csak hogy a telefonoknál maradjunk, mennyire szeretik az x-et. Néha a római számot jelzi, igen kreatív módon.
    A Sony meg kb. minden telefonjában x-ezik (Xperia)... de a japánok amúgy is túllőtték maguknak a nyugati kultúrát, amit végül is meg lehet érteni.