13
  • grebber
    #1
    Frankó. Nem is tudtam, hogy lesz 3. rész azt is várom ezerrel
  • gagali
    #2
    A rendezésen látszik, hogy amatőr, nem egy világmegváltó film. Ennek ellenére nekem tetszett, izgalmas volt, az új főszereplők szimpatikusak, várom a folytatást.
  • Zombee
    #3
    Stallone miért égeti magát ilyen gagyikkal, mikor másik oldalról ott a John Rambo, a Rocky Balboa meg a Creed az utóbbi évtizedből. Kis túlzással a Feláldozhatók, bár a folytatások sajnos ott is elég kelet-európaiak.
  • WoodrowWilson
    #4
    Meg is lepődtem volna, Crytek, ha neked nem tetszett volna ez tömény foshalom.

    Pedig én vártam ezt a filmet, mert az első egy nagyon kellemes akciófilm volt, de ez a folytatás valami döbbenet. Annyira zsé az egész, sztori, színészi "alakítás", látvány.
    Csodálkozom, hogy moziba merték küldeni nálunk (sok helyen ugye csak dvd-re ment), de Stallone biztos eladja.
  • Jawarider
    #5
    Lehetett volna egy elég jó trilógia, vagy még több, de ez is el lett b...va

    Grat Sly, csak így tovább. Nehogy csinálj valami jó filmet.
  • grebber
    #6
    Számomra nem volt az...Vannak ennél sokkal gyengébb filmek is amiket ugyanugy megnézek.
  • WoodrowWilson
    #7
    Sajnállak, sok jó filmről lemaradsz miattuk.
  • Macropus Rufus
    #8
    az első részből következett, hogy a folytatás csak gagyi lehet. Az első rész amúgy szintén nem egy top film. Viszont tök jó volt. De adta magát: ha folytatják az csak szar lehet. Hányszor lehet még elsütni, hogy bezárják valami miatt, aztán kiszökik? Ez 1x elmegy. Másodszor már fárasztó, harmadik meg maga a tömény unalom lesz.
    Nem kellett volna folytatni. Kerek szori volt és ennyi.

  • Ellaberin
    #9
    Ezt még nem láttam, de már az első résznél kerekedett a szemem a magyar cím láttán, mert hogy nálunk ez ugye mást jelent.
  • Macropus Rufus
    #10
    mondjuk ja. Én elsőnek valami viharos filmre gondoltam (mint anno a Twister volt).
  • cateran
    #11
    "Hányszor lehet még elsütni, hogy bezárják valami miatt, aztán kiszökik?"

    Ize...kb nagyon sokszor, ugyanis ezzel foglalkozott.....

    "A történet főszereplője egy mérnök, Ray Breslin (Sylvester Stallone), aki elítéltnek adva ki magát börtönök biztonságának tesztelésével foglalkozik."
  • Macropus Rufus
    #12
    okés, hogy ezzel foglalkozott. De attól még unalmas.
    Szupercella 1 imdb.: 6.7
    Szupercella 2 imdb.: 3.8
    Ezzel foglakozott, de azért ez nem az a ma ami érdekelné az embereket mondjuk 2 részen át. Illetve már 3....

    https://sg.hu/cikkek/film/136373/megerkezett-a-szupercella-3-elozetese
  • Macropus Rufus
    #13
    "beszélve, hogy egy szusszal még az Escape Plan 3: Devil's Stationt is letudták utána Stallonéék, így jövőre várhatjuk a harmadik epizódot."
    na ez a Devil marhaság honnan jött?
    A címe: Escape Plan: The Extractors

    Utoljára szerkesztette: Macropus Rufus, 2019.05.15. 11:26:59