5
  • CairoJack
    #1
    Én örülnék neki. :)
  • Paddy
    #2
    Csak bele ne erőltessék ebbe a részbe a kötelező gender, pc, tolerancia, me2 és más elme betegségeket.
  • Ender Wiggin #3
    Ennél jobb lenne, a korábbi részek remekül megírt főszereplőit (már, aki még él) hoznák vissza egy játékba.
  • GSAgent89
    #4
    NEEE!!! Könyörgöm csak nőket ne!!!
    Mekkora lenne már újra vice cityben játszani egy gta5 nél sokkal részletesebb és jobb grafikai kidolgozottsággal, csak mondjuk nem a 70 -es években mint anno a gta vice city hanem a jelen (2010-es) években ha nem is a megöregedett tomy vercenti-vel de mondjhuk benne lenne ő is....
    De könyörgöm bármit csak nőket ne! :(((((
  • Mevris
    #5
    Amúgy én speciel örülnék egy női főszereplőnek (szeretek női karakterrel lenni), és szerintem már itt az ideje, hogy legyen egy. Csak pontosan ettől félek ez a negatív hozzáállás, amit itt a kommentekben is lehet látni, és máshol is ezt láttam. Ha mondjuk kb. egy 5 éve lett volna a GTA 5-ben az egyik karakter egy nő kevesebb lenne a negatívum. Ezért is utálom ezt a "modern" feminizmust, és "PC" kultúrát, mert ha valaki megemlíti a női karaktert egy Game kapcsán az egyik tábor egyből ócsárólja, hogy már megint liberális baromság miatt lesz ez, a másik pedig azért már megint "objectification", szóval csak reménykedem, hogy ez valamikor véget ér.
    Zárásként szerintem még mindig csak az számít hogy jól legyen megírva a karakter és élvezetes legyen a játék.